Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 12 Mini з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
3699 грн
3799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал)
14649 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
9549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла корпусу
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна корпусу
6149 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 12 Mini з доставкою по Україні Новою Поштою

Заміна скла iPhone 12 Mini – ремонт, який спеціалісти майстерні «Ай-Яй-Яй» здійснюють в найкоротші терміни через наявність запчастин на власному складі. Щоб скористатися послугами нашого сервісу, клієнту необхідно відвідати один з наших офісів у Києві. Клієнтам, які проживають в інших регіонах України, радимо скористатися послугами «Нової Пошти» для відправки телефону нам. Як тільки смартфон потрапить в руки нашого майстра, фахівець діагностує несправність і відновить працездатність Вашого пристрою протягом декількох годин. Якщо Ви хочете дізнатися попередню вартість ремонту Вашого смартфона, не відвідуючи наш сервіс, Вам варто зайти на сайт майстерні «Ай-Яй-Яй». Виберіть модель свого телефону та необхідну послугу та подивіться прайс-лист, де завжди вказані актуальні ціни. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, звернувшись до наших спеціалістів через Viber або Skype, по електронній пошті, за телефонами, вказаними на сайті або замовивши послугу «зворотного дзвінка». Ми цінуємо своїх клієнтів і робимо все можливе, щоб наші послуги були професійними. Для оплати наших послуг клієнт може скористатися:
  • готівкою;
  • безготівкові розрахунки;
  • банківська карта.
ремонт iphone 12 замена стекла и экрана

Коли необхідна повна заміна екрану iPhone 12 Mini ?

Заміна екрану iPhone 12 Mini проводиться, коли на екрані з’являються плями, патьоки, тріщини або відколи, які в основному є наслідком механічного впливу на екран. У майстерні «Ай-Яй-Яй» працюють досвідчені фахівці, які, використовуючи сучасне обладнання та якісні дисплеї для ремонту даної моделі, швидко відновлюють втрачену функціональність та зовнішній вигляд iPhone 12 Mini. Замовник отримує гарантію, яка дозволяє розраховувати на безкоштовний ремонт у разі виявлення зауважень до роботи майстра.

Ремонт iPhone 12 Mini при потраплянні всередину води

Ремонт iPhone 12 Mini - комплекс заходів, спрямованих на відновлення втраченої функціональності смартфона від відомого виробника. У нашому арсеналі є високоякісні комплектуючі для ремонту даної моделі, які в поєднанні з використанням професійного обладнання та сучасних інструментів дозволяють майстрам сервісного центру Ай-Яй-Яй усунути будь-яку несправність протягом декількох годин. Після завершення ремонту замовнику надається відремонтований смартфон та гарантія.
Оценить

Детальніше

Приховати