Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 13 mini з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2899 грн
3099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
6399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2499 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Apple iPhone 13 mini зі збереженням якості зображення

Заміна скла Apple iPhone 13 mini в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» включає в себе комплекс професійних заходів, які виконуються досвідченими інженерами, що гарантує, що гаджет буде відновлено в найкоротші терміни. Якщо сама матриця дисплею не пошкоджена, ми замінимо скло Apple iPhone 13 mini окремо за технологію OCA. Використання прозорих плівок дозволяє професіоналам не знімати підсвічування дисплея під час ремонту. Крім того, плівка OCA зручна і гарантує якісний результат при дотриманні правил складного процесу. До переваг сучасних матеріалів можна віднести:
  • немає негативного впливу на якість переданого зображення;
  • прозорі плівки не жовтіють, не вицвітають і не впливають на належну роботу сенсора.
Звернувшись до сервісу «Ай-Яй-Яй», замовник отримає якісний результат, швидкий ремонт Apple iPhone 13 mini, а також гарантію як на встановлені компоненти, так і на ремонтні роботи.

Безкоштовна діагностика на подальша заміна екрана Apple iPhone 13 mini

Несправності контролера живлення, материнської плати, погана картинка, збій програмного забезпечення, а також проблеми з роботою підсвічування екрану можуть легко усунути спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй». У випадках пошкодження матриці єдиний спосіб відновити екран - це встановити новий дисплейний модуль. Відділення сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» надають послугу заміни екрану Apple iPhone 13 mini практично у всіх районах Києва. Після безкоштовної діагностики майстер повідомляє клієнта про вартість і тривалість ремонту. Ремонт Apple iPhone 13 mini: замена стекла экрана киев украина фото

Де можна почитати відгуки про ремонт Apple iPhone 13 mini?

Послугами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можуть користуватися як фізичні особи, так і великі компанії, незалежно від того, чи ремонтується Apple iPhone 13 mini після попадання в корпус вологи чи проводиться заміна роз’єму живлення. Оплатити ремонт можна готівкою, безготівковим переказом на рахунок компанії, а також карткою. На офіційному сайті нашого сервісу представлена ​​детальна інформація про послуги, яку ми надаємо з чітким зазначенням вартості конкретного виду ремонту. Додатково консультацію можна отримати по телефону, номери для зв’язку вказані на сайті в розділі контакти. Також відповіді на запитання можна отримати у оператора онлайн-чату або в месенджерах. З відгуками про роботу сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можна ознайомитись на сайті або на картах Гугл.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту