Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 6s Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
749 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (оригінал)
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
949 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 6s Plus В Києві в професійній майстерні

Заміна скла iPhone 6s Plus проводиться спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй», якщо на дисплеї з'являться тріщини або подряпини. Розбите скло необхідно замінити якомога швидше, оскільки через тріщини може попадати волога та пошкоджувати матрицю. В такому випадку екран необхідно буде замінити повністю, а такий ремонт дорожчий від заміни скла. Щоб запобігти цьому, необхідно якомога швидше звернутися в наш сервісний центр. Слід зазначити, що заміна скла виконується за унікальною технологією OCA, з використанням професійного обладнання та високоякісних комплектуючих для iPhone 6s Plus.

Чи можлива заміна екрану iPhone 6s Plus для жителів інших міс через Нову Пошту?

Заміна екрану iPhone 6s Plus можлива в кожному відділенні сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Для цього клієнту необхідно відвідати один з наших офісів у Києві. Інформацію про їх місцезнаходження можна знайти на офіційному сайті компанії в розділі «Контакти». Жителі інших населених пунктів також можуть звернутися за допомогою до сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Мобільні пристрої можна відправити за допомогою послуг «Нова пошта». Для отримання додаткової інформації про наші послуги, їх вартість та тривалість, Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом:
  • по телефону (номери для зв’язку вказані на сайті);
  • відправивши нам лист електронною поштою;
  • замовивши послугу зворотного дзвінка;
  • написавши нам в онлайн-чаті на сайті;
  • написавши в месенджерах Viber або Skype.
Ми працюємо щодня та завжди на зв’язку! Ремонт iPhone 6s Plus замена стекла экрана киев украина фото

Якісний ремонт iPhone 6s Plus з гарантією

Ремонт iPhone 6s Plus виконується в майстерні «Ай-Яй-Яй» висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом та унікальними знаннями. Найчастіша причина звернення в наш сервіс - контакт пристрою з водою, механічне пошкодження екрану, поганий прийом сигналу або пошкодження роз’ємів. Слід зазначити, що діагностувати пошкодження може тільки фахівець. Якщо Вам потрібно відремонтувати iPhone 6s Plus, зверніться до будь-якого відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. Ви отримаєте безкоштовну діагностику, після якої досвідчені інженери відремонтують Ваше обладнання за кілька годин. Перевагою звернення в СЦ «Ай-Яй-Яй» є не тільки повна відкритість до побажань замовника, але і гнучка оплата, а також надання гарантії на виконані роботи.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту