Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone SE з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
699 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (оригінал)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
849 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone SE з використанням запчастин високої якості

Заміна скла iPhone SE – послуга, що виконують майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» з використанням якісних запчастин на спеціального обладнання. Слід зазначити, що відновлення побитого скла проводяться за унікальною технологією оптичного прозорого клею. Ми гарантуємо безпеку цілісності мобільних пристроїв для наших клієнтів. В результаті клієнт отримує відремонтований телефон, який не має візуальних ознак того, що він в ремонті.

Заміна екрану iPhone SE з гарантією якості

Заміна екрану iPhone SE вважається однією з найпопулярніших послуг, які надають майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Серед найбільш помітних ознак того, що дисплей потребує заміни:
  • Відсутність належної роботи сенсорної панелі;
  • Наявність смуг, плям та інших артефактів на екрані;
  • При включенні гаджета екран залишається темним, зображення не з’являється.
Нашим спеціалістам знадобиться всього кілька годин, щоб відновити втрачену функціональність Вашого iPhone SE. Така ефективність пояснюється постійною наявністю в нашому арсеналі якісних дисплеїв для смартфонів цієї моделі. Після виконання всіх робіт клієнт отримує гарантію на ремонт та на встановлені деталі. Ремонт iPhone SE замена стекла экрана киев украина фото

Скільки зазвичай триває ремонт iPhone SE?

Ремонт iPhone SE проводиться кваліфікованими спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй», який вже давно успішно спеціалізується на відновленні працездатності мобільних пристроїв. Щоб оцінити переваги послуг, які ми надаємо, Вам достатньо відвідати один з наших офісів у Києві. Інформація про їх місцезнаходження вказана на офіційному сайті «Ай-Яй-Яй» в розділі «Контакти». Ремонт iPhone SE також доступний для користувачів смартфонів цієї моделі, які проживають за межами столиці. Ви можете відправити свій гаджет в наш сервісний центр Новою Поштою. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті, через Skype, Viber, надіславши електронний лист або замовивши послугу зворотного дзвінка на сайті. Великий досвід наших майстрів у поєднанні з використанням якісних комплектуючих для смартфона цієї моделі та використанням професійного обладнання дозволяють виконати ремонт будь-якої складності на високому рівні протягом декількох годин. Скориставшись послугами сервісного центру «Ай-Яй-Яй», Ви будете приємно здивовані не тільки якістю послуг, а й термінами виконання ремонту.    
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту