Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 5c з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
699 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Замена экрана (оригинал с рамкой)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 5c при утворенні тріщин та подряпин на екрані

Заміна скла iPhone 5c проводиться нашими фахівцями у разі виникнення тріщин, відколів або подряпин на дисплеї. Отримати безкоштовну консультацію можна, звернувшись до менеджерів сервісного центру «Ай-Яй-Яй» за телефонами, вказаними на офіційному сайті. Просто опишіть «симптоми» несправності нашому спеціалісту, і він оголосить попередній «діагноз».

Заміна екрану iPhone 5c в доставкою кур’єром по Києву

Заміна екрану iPhone 5c вважається однією з найпопулярніших послуг, які щодня надають майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Щоб скористатися нашим сервісом, необхідно відвідати один з наших офісів у Києві. Інформацію про їх місцезнаходження можна знайти на офіційному сайті сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у розділі «Контакти». Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати нашу майстерню особисто, Ви можете відправити свій мобільний пристрій нам кур’єром. Через кілька годин після того, як смартфон потрапить в руки нашого фахівця, Ви отримаєте відремонтований гаджет з гарантією на виконані послуги. Ремонт iPhone 5c замена стекла экрана киев украина фото

Комплексний ремонт iPhone 5c з гарантією

Ремонт iPhone 5c майже щодня виконується кваліфікованими спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Смартфони Apple вже давно завоювали популярність в Україні завдяки своїй надійності. Але, як і будь-який гаджет, смартфони цієї моделі можуть бути пошкоджені. Завдяки наявності в кожному з наших відділень достатньої кількості якісних комплектуючих для різних моделей смартфонів, а також використання професійного обладнання та сучасних інструментів, наші майстри відновлять Ваш пристрій усього за кілька годин. Ремонт iPhone 5c обов’язково включає діагностичну перевірку, за допомогою якої наш майстер визначить точну причину поломки. Наші майстри найчастіше стикаються з низкою проблем:
  1. Через контакт пристрою з водою всередину пристрою потрапляє волога, що може викликати серйозні несправності телефону.
  2. В результаті активного використання або падіння гаджета на тверду поверхню страждає екран, він може тріснути.
  3. Перепади напруги можуть негативно вплинути на продуктивність акумулятора.
  4. Скупчення бруду в мікрофоні та динаміках можуть заважати при розмові.
Визначити причину несправності і відновити працездатність мобільного пристрою власнику смартфона самостійно досить складно. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» готові вдихнути нове життя у Ваше обладнання за ціною, яка приємно здивує навіть найвибагливіших клієнтів.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту