Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Legion Y70 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
899 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo Legion Y70. Ціна послуги з комплектуючими

  Заміна скла Lenovo Legion Y70, на відміну від заміни екрану, зазвичай обходиться в рази дешевше. Даний вид ремонту дозволяє зберегти вихідну матрицю екрану смартфона (тобто передачу кольору, зображення і працездатність матриці). Коли слід замінити скло окремо від екрану? Розбите скло можна замінити, якщо екран тріснув, але дисплей як і раніше нормально працює (сенсор справний, немає зміни якості картинки, немає битих пікселів і т.д.). Ця послуга вимагає високої кваліфікації і дорогого обладнання, тому не всі сервіс-центри надають її. У Сервіс-центрі "Ай-яй-яй " заміна скла - це щоденна практика, і ми займаємося таким ремонтом з 2012 року.  

Коли необхідна повна заміна екрану Lenovo Legion Y70?

  Для захисту екрану можна використовувати плівку або скло, але, на жаль, воно не захистить смартфон на 100% від пошкоджень. Якщо ваш телефон впав на тверду поверхню або отримав інше механічне пошкодження, це може привести до наступних проблем з екраном:  
  • спотворення зображення;
  • поява смуг і плям на екрані;
  • часткова або повна відсутність реакції на дотики до екрану;
  • немає зображення (Чорний екран).
  Якщо на вашому смартфоні виникає хоча б одна з цих проблем, екрскоріше всього потрібна заміна екрану Lenovo Legion Y70.   ремонт Lenovo Legion Y70 киев украина, замена стекла, экрана  

Скільки часу зазвичай триватє ремонт Lenovo Legion Y70

  Залежно від виду ремонту, умови і вартість можуть відрізнятися. Не секрет, що основний час ремонту в майстернях йде на замовлення і доставку запчастин. Сервісний центр Ай-Яй-Яй має власний склад і всі комплектуючі завжди в наявності. Це мінімізує час ремонту, тому послуга по заміні скла або екрану смартфона зазвичай займає всього кілька годин. На нашому сайті ви можете:  
  • Знайти інформацію про ремонт Lenovo Legion Y70. Перевірити ціни і дізнатися тривалість ремонту.
  • Ви можете задати свої запитання в чаті нашому оператору.
  • Ознайомитися з програмою лояльності, надаємо знижки та акції для наших клієнтів.
  • Знайти більше 1000 чесних відгуків від наших клієнтів і переконатися в нашому професіоналізмі.
  Перш ніж приступити до ремонту, наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику вашого пристрою. Для оформлення ремонту у нас ви можете скористатися будь-яким зручним для вас месенджером або написати нам в онлайн-чаті на сайті. Якщо ви не з Києва, пропонуємо скористатися послугами Нової Пошти. Відправка пристрою буде проводитися на юридичну особу, тому за збереження смартфона можна не переживати.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту