Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Vibe K5 Plus A6020 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo K5 з гарантією якості

  Заміна скла на Lenovo K5 проводиться у випадку, коли на екрані смартфона з'явилися тріщини, відколи або інші дефекти, що знижують якість зображення і зручність використання. Майстри сервісного центру "Ай-яй-яй" виконують цей вид ремонтних робіт за технологією OСA, видаляючи пошкоджені елементи і встановлюючи нове скло. При заміні скла зберігається цілісність і працездатність інших компонентів, таких як матриця, сенсори і підсвічування. Разом з відремонтованою технікою клієнт отримає гарантійний талон.  

Як визначити, що екран на Lenovo K5 потребує заміни?

  Фахівці сервісу Ай-яй-яй визначать основні "симптоми", які вказують на необхідність заміни екрану:  
  • Поява плям, бруду або інших дефектів;
  • Екран темний;
  • Сенсор не працює належним чином.
  Користувачі, яким потрібна заміна екрану на Lenovo K5, можуть звернутися в будь-яке відділення мережі сервісних центрів "Ай-яй-яй". Після попередньої діагностики наші фахівці вирішать проблему протягом декількох годин.   Ремонт Lenovo Vibe K5 Plus A6020: замена стекла экрана киев украина фото  

Терміновий, якісний ремонт Lenovo K5 в сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  Ремонт Lenovo K5 - популярна послуга в сервісному центрі Ай-Яй-Яй в Києві. Його фахівці можуть відновити втрачену функціональність смартфона протягом декількох годин, в залежності від вимог замовника. Все, що потрібно від клієнта - максимально точно описати симптоми несправності та обставини, що призвели до поломки. Все в майстерні пристосоване для того, щоб ремонтувати мобільні пристрої якнайшвидше та найпрофесійніше:  
  • Дороге обладнання та сучасні інструменти
  • Кваліфікований персонал з великим досвідом роботи з усіма моделями смартфонів.
  • Широкий асортимент якісних запчастин
  Багато власників Lenovo K5 звертаються в наш сервісний центр в Києві для заміни розбитого скла, відновлення чіткості зображення і сенсорної чутливості. Майстерня Ай-Яй-Яй пропонує повний спектр послуг, спрямованих на вирішення складних проблем, пов'язаних з Lenovo K5.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту