Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Vibe S1 Lite S1La40 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo S1 Lite на сучасному обладнанні

  Заміна скла Lenovo S1 Lite дозволяє усунути тріщини та відколи, які не впливають на коректну роботу гаджета, але погіршують якість зображення на екрані. Наші фахівці використовують технологію OCA, щоб легко вирішити проблеми зі склом, замінивши пошкоджені деталі на нові. Щодня до майстерні звертається понад сім осіб для заміни пошкодженого скла, адже розбите скло не потребує заміни екрану, що дозволяє заощадити до 70% вартості. Нове скло завжди є в наявності для всіх моделей смартфонів. Досвідчені та кваліфіковані фахівці відновлюють втрачену естетику протягом декількох годин, при цьому зберігаючи цілісність і працездатність інших елементів смартфона і його функціональність залишається незмінною.  

Скільки часу зазвичай займає заміна екрану Lenovo S1 Lite?

  Заміна екрану Lenovo S1 Lite - досить популярна послуга, якою часто користуються власники різних пристроїв у відділеннях сервісного центру "Ай-яй-яй". Втрата чіткості зображення, поява різних смуг або плям, спотворене зображення, вихід з ладу сенсора - це "симптоми" виходу з ладу екрану пристрою. Якщо проблема з екраном, заміна дисплейного модуля може зайняти до п'яти годин з моменту, коли ви передасте свій мобільний телефон до спеціаліста. Поєднання сучасних технологій, досвіду майстрів і використання дорогого обладнання дозволяє виконати заміну екрану швидко і якісно на професійному рівні.   Ремонт Lenovo Vibe S1 Lite: замена стекла экрана киев украина фото  

Швидкий ремонт Lenovo S1 Lite в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Весь ремонт Lenovo S1 Lite, включаючи заміну дисплея, усунення програмних неполадок і заміну задньої кришки, виконують фахівці майстерні "Ай-Яй-Яй". Цей смартфон має цікавий дизайн, що складається з технічних елементів, які визначають функціональність пристрою. Однак цей гаджет, як і будь-який інший, може вийти з ладу через механічний вплив, контакт з водою та інші фактори. Несподівані падіння і контакт з твердими поверхнями майже завжди призводять до зовнішніх деструктивних змін дисплея. Сервісний центр Ай-Яй-Яй готовий виконати повний ремонт Lenovo S1 Lite максимально якісно і в найкоротші терміни.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту