Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG G8s Thinq LMG810EAW з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла LG G8s Thinq - недорогий спосіб ремонту телефону

  Заміна скла LG g8s Thinq дозволяє вберегти екран від пошкоджень і таким чином дозволяє власнику не тільки заводську матрицю екрану, але також і заощадити гроші на ремонті. Яким чином? При падінні скло розбивається в першу чергу, який захищає саму матрицю дисплея, і на ньому зазвичай з'являються тріщини. На цьому етапі вам потрібно звернутися за допомогою в майстерню, інакше вода і бруд потраплять під скло через тріщини і в подальшому це може пошкодити дисплей пристрою. У разі таких пошкоджень дисплейний модуль повністю замінюється, що тягне за собою додаткові витрати. Ціна відновлення розбитого скла в кілька разів дешевше, ніж заміна екранного модуля в зборі.  

Заміна екрану LG G8s Thinq в найкоротші терміни

  Заміна екрану LG g8s Thinq виконується майстрами СЦ «Ай-Яй-Яй», які мають великий досвід ремонту різного обладнання. Фахівцеві потрібно всього пару годин, щоб поміняти пошкоджений екран і поставити на його місце новий, за допомогою якого відновиться повноцінна робота смартфона. Замінити екран в день звернення можна завдяки наступним пунктам:  
  • майстер має досвід, що необхідний для швидкого ремонту;
  • для ремонту використовується професійне дороге обладнання;
  • на власному складі сервіс-центру є необхідні комплектуючі, що дозволяє не чекати їх доставки;
  • ми розуміємо важливість якнайшвидшого завершення ремонту смартфона для клієнта.
  ремонт LG G8s Thinq замена стекла и экрана  

Комплексний ремонт LG G8s Thinq з гарантією якості

  Крім заміни скла і екрану, навіть найскладніший ремонт LG g8s Thinq можливий в сервіс-центрі "Ай-Яй-Яй". На сайті ви можете знайти повний перелік послуг майстерні, їх ціни, а також терміни виконання цих ремонтних робіт. Тут же в онлайн-чаті можна задати питання оператору, він із задоволенням на них відповість і надасть всю необхідну консультацію.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту