Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M3 Mini (M3) M688 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Мейзу м3 оперативно і надійно

  Заміна екрану Мейзу м3 в місті Києві, проводиться фахівцями Сервісного центру "Ай-Яй-Яй", якщо на дисплеї з'явилися плями або сенсорна панель функціонує некоректно. Необхідно відзначити, що різні зовнішні фактори, включаючи механічний вплив, здатні згубно впливати на працездатність гаджета даної моделі, викликаючи збої в роботі не тільки окремих елементів, але і цілих технічних вузлів. В цьому відношенні, найбільш вразливим є дисплей, який найчастіше ламається при падінні на тверду поверхню. Однак навіть проблеми з екраном можна легко усунути, звернувшись в майстерню «ай-яй-яй», фахівці якої готові ефективно усунути будь-яку неполадку професійно і оперативно.   Відвідавши офіційну сторінку нашого сервісного центру, вам надається можливість ознайомитися з актуальними відомостями щодо термінів виконання необхідних ремонтних заходів.  
Заміна екрану Мейзу м3, завдяки наявності в нашому арсеналі оригінальних дисплеїв для даної моделі і застосування сучасного обладнання, здійснюється протягом 3-4 годин. По завершенню ремонтних робіт, замовник отримує гарантійний талон.
 

Як дізнатися, що потрібна заміна екрану Meizu m3

  Заміна екрану Meizu M3 - це одна з популярних послуг, яку надають фахівці майстерні «Ай-яй-яй». Внаслідок падіння на тверду поверхню або контакту з іншими предметами, на дисплеї можуть з'явитися ознаки, що вказують на несправність екрану:  
  • Поява плям, смуг та інших артефактів;
  • Темний екран, нереагуючий на режим "включення";
  • Відсутність коректної роботи сенсорної панелі.
Від клієнта потрібно лише описати ознаки несправності і позначити обставини, які призвели до поломки смартфона.   На прохання замовника, ремонтні роботи можуть бути здійснені у форматі «терміновий ремонт». Послуга заміна екрану Meizu m3 від сервісного центру "Ай-Яй-Яй" дозволить вам не тільки заощадити свої фінансові кошти, але і час.   ремонт meizu m3 mini: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт Мейзу м3 з використанням оригінальних деталей

  Ремонт Мейзу м3 вважається затребуваною послугою, якою щодня користуються до 10 осіб. Після того, як ви звернулися в будь-яке представництво майстерні «Ай-яй-яй», фахівець проведе всебічну діагностику з метою встановлення причин несправності. На підставі отриманих результатів проводяться ремонтні заходи:  
  • Відновлення після контакту з водою;
  • Відновлення цілісності корпусу;
  • Заміна пошкодженої батареї;
  • Пайка обірваних з'єднань.
  З урахуванням складності технічної організації смартфона, ремонт Мейзу м3 повинен здійснюватися за допомогою кваліфікованого фахівця. Якщо ви хочете повернути своєму девайсу втрачену працездатність і при цьому, бути впевненим, що всі роботи виконані на якісно високому рівні, звертайтеся в наш центр «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту