Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu Pro 5 M576 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Meizu Pro 5: дистанційна діагностика

  Заміна скла Meizu Pro 5 здійснюється кваліфікованим сервісним центром "Ай-яй-Яй" за результатами діагностики. Насправді, причина поломки не завжди пов'язана з сенсорним екраном. Ми регулярно впроваджуємо нові технології для поліпшення якості обслуговування. Для вашої зручності на нашому сайті з'явилася онлайн-підтримка. Ця підтримка дозволяє клієнтам описати симптоми несправності та отримати кваліфіковану консультацію.   Ми також використовуємо Вайбер, Скайп та електронну пошту для спілкування з нашими клієнтами.   Ми швидко замінимо екран вашого Meizu Pro 5 і гарантуємо якість встановлених комплектуючих.   Попадання рідини, падіння з висоти або наїзд автомобіля - ось лише деякі з ситуацій, які можуть привести до втрати функціональності дисплея.   У сервісному центрі  Ай-Яй-Яй створені унікальні умови для ремонту Meizu Pro 5 Київ, які були виконані без зайвих зволікань. Постійно оновлювана база професійних інструментів і оригінальних компонентів техніки - запорука ефективності та економії Вашого часу. Завдяки накопиченому досвіду і спеціальним алгоритмам, більшість завдань, таких як заміна скла Meizu Pro 5 або чистка USB роз'єму, виконуються протягом 60-120 хвилин.   Важливим у своєчасності нашого сервісу є і те, що ми маємо в своєму розпорядженні складом запчастин, що закуповуються безпосередньо у надійних дистриб'юторів або виробників.   Зверніться до нас, і вам не доведеться проводити тижні без вашого мобільного обладнання. Всього через кілька годин ви отримаєте повністю обслужений мобільний телефон з гарантією.   ремонт meizu pro 5: замена стекла, экрана киев украина фото  

Де замовити ремонт Meizu Pro 5 Київ

  Формула успіху Сервісного центру  "Ай-Яй-Яй" полягає в умінні поєднувати інноваційні технології з досвідом фахівців, що дозволяє нам пропонувати високий рівень сервісу, здатний задовольнити очікування сучасного споживача. В одному з наших філій ви можете отримати професійну консультацію, провести комплексну діагностику, виконати заміну екрану Meizu Pro 5 і тестування працездатності мобільного пристрою. Адреса найближчого до вас філії ви можете дізнатися в розділі "Контакти" на офіційному сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту