Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO A17k з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO a17k за доступною ціною в Києві.

  Заміна скла OPPO a17k - ресурсномістка процедура, що вимагає великого досвіду і дорогого обладнання, тому не кожна майстерня береться за цю роботу. Однак серед тих, хто замінює скло OPPO a17k, професійні майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» окремо від екрану, зі збереженням оригінальності матриці і передачі кольору. Якщо тріщини на передній панелі заважають нормальному використанню вашого смартфона, зверніться до наших менеджерів для замовлення заміни скла. Вартість цієї процедури набагато нижче повної заміни дисплея.  

Коли потрібна заміна екрану OPPO A17k?

  Заміна дисплея OPPO A17k потрібна в наступних випадках:  
  • проблеми з підсвічуванням екрану;
  • з'явилися різні чорні точки і смуги;
  • сенсор екрану перестав реагувати на натискання;
  • видно биті пікселі.
  Завдяки нашому сучасному обладнанню і надійним матеріалам технічному фахівцеві потрібно всього кілька годин, щоб замінити дисплей Huawei OPPO a17k. після завершення ремонту ви отримуєте гарантію на виконані послуги і встановлені комплектуючі. Так само є можливість ремонту з використанням запчастин клієнта.   Ремонт OPPO A17k: Киев, Украина  

Скільки часу зазвичай триває ремонт OPPO A17k?

  Умови ремонту OPPO a17k ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону. Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати за номерами, вказаними в розділі «Контакти», залишити заявку на сайті або відразу звернутися до найближчого відділення нашого сервісу. Всі вони розташовані практично в кожному районі Києва, поруч зі станцією метро, тому до нас зручно добиратися. Ми проводимо ремонт OPPO a17k по всій Україні за допомогою послуг транспортної компанії Нова Пошта. Чому нам довіряють?  
  • проводимо безкоштовну діагностику;
  • видаємо підмінний телефон на час ремонту;
  • гарантуємо якість наданих послуг;
  • ремонтуємо нові моделі.
  Якщо у вас є питання по ремонту гаджета, напишіть консультанту в онлайн-чат на сайті. Ми відповімо на ваші запитання також по телефону або в месенджерах.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту