Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO A17 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO A17 в Києві за доступними цінами

  Заміна скла OPPO A17 є більш економічною процедурою порівняно із заміною всього екранного модуля. Зазвичай вартість менше в 3-4 рази, і такий ремонт не займає більше декількох годин. На жаль, в Україні не так багато сервісів, які пропонують цю послугу. Заміна скла окремо від екрану смартфона не передбачена виробником пристрою і вимагає спеціальних деталей і дорогого обладнання, яке є не в кожному сервісі. Якщо скло на смартфоні розбите, а екран як і раніше працює, ця послуга допоможе відновити зовнішній вигляд гаджета. Звернувшись в сервісний центр Ай-яй-яй для заміни скла OPPO A17, ви не тільки заощадите час і гроші, але і отримаєте гарантію на виконану роботу.  

Заміна екрану OPPO A17 в найкоротші терміни

  Необхідність такої послуги, як заміна екрану OPPO A17, часто виникає через недбале ставлення до смартфону. Навіть невеликий удар або падіння пристрою на плитку або асфальт може привести не тільки до розбиття скла, але і до виходу з ладу матриці. Адже саме за допомогою матриці зображення виводиться на екран, і його спотворення стає першим сигналом до того, що необхідно міняти екранний модуль смартфона. У сервісному центрі Ай-яй-яй є екрани для багатьох смартфонів, що дозволяє відремонтувати дисплей всього за кілька годин. В результаті ви отримаєте гарантію на встановлений екран, а також на роботу, виконану фахівцями.  

Якісний ремонт OPPO A17 з доставкою

  Служба доставки Нова Пошта дозволяє ремонтувати телефони нам по всій Україні. Ви можете скористатися цією послугою, якщо вам потрібно відремонтувати OPPO A17 і ви знаходитесь не в Києві. Для цього достатньо заповнити відповідну форму на сайті і дочекатися дзвінка від менеджера, який повідомить всі подробиці такого ремонту. Перед ремонтом майстер повинен діагностувати несправність і визначити причину поломки телефону. Тільки після узгодження з замовником виду ремонту, умов і вартості, майстер приступає до ремонту OPPO A17.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту