Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Poco M4 Pro (2021) з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла для Poco M4 Pro з гарантією у Києві.

Заміна скла Poco M4 Pro - процедура, яка може знадобитися будь-якої миті, адже жоден смартфон не захищений на 100% від падінь та ударів. Якщо екран вашого гаджета тріснув, віднесіть телефон до однієї з філій сервісного центру "Ай-яй-яй", вони є практично у кожному районі Києва. У всіх наших майстернях працюють фахівці з технічною освітою та досвідом, і ми зробимо все можливе, щоб відновити втрачену функціональність та бездоганний зовнішній вигляд вашого пристрою. Всі наші відділення оснащені професійним обладнанням та професійними інструментами, які дозволяють виконати якісний ремонт Poco M4 Pro, після чого клієнти отримують гарантію на виконану послугу, якою можна скористатися у разі виникнення будь-яких неполадок.

Заміна екрану Poco M4 Pro після первинної діагностики

Ми розробили спеціальний алгоритм ремонту, який дозволяє нам проводити професійне обслуговування швидко та якісно. Під час огляду гаджета важко визначити, яка саме деталь несправна. Тому спочатку ми проводимо діагностику, щоб виявити можливі приховані несправності. Після детальної діагностики розраховується вартість ремонту та визначаються його терміни; незалежно від того, чи потрібна заміна екрану Poco M4 Pro або будь-який інший ремонт, всі встановлені деталі гарантовано будуть дуже високої якості.   Ремонт Poco M4 Pro: Киев, Украина УКР  

Де можна відремонтувати Poco M4 Pro у Києві?

Сервісний центр "Ай-яй-яй" має філії практично у кожному районі столиці та розташований недалеко від метро. Якщо ви хочете замовити ремонт Poco M4 Pro, ви можете зателефонувати до нашого менеджера та дізнатися, як проїхати до найближчої філії, або відвідати відповідну сторінку на нашому сайті, щоб отримати докладні інструкції про те, як до нас дістатися. Інформація наведена в наступному розділі. Сервісний центр Ай-Яй-Яй спеціалізується на заміні екрану та скла, але також виконує й інші складніші види ремонту:
  • Заміна акумулятора
  • перепрошивка пристрою
  • Чищення смартфонів для захисту від вологи
  • Заміна динаміка та мікрофона;
  • Заміна задньої кришки та скла камери; і багато іншого.
Ви також можете поставити запитання нашим менеджерам через Viber, Telegram або надіславши листа на нашу електронну адресу. Наші консультанти в онлайн-чаті також готові відповісти на всі ваші питання щодо ремонту Poco M4 Pro.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту