Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oukitel WP16 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Термінова заміна скла Oukitel WP16, екрану, акумулятора

  Заміна скла Oukitel WP16 - послуга, що вимагає певної підготовки майстра, наявності спеціалізованого обладнання та інструментів. Варто сказати, що якісну заміну скла Oukitel WP16 можна замовити в нашому сервісному центрі. Фахівці, що працюють в команді, - майстри високого класу, які мають професійну підготовку і знають всі проблеми, що виникають при поводженні з телефонами. Найчастіше клієнти звертаються в ремонтну майстерню після падінь гаджета або ударів. Поломки через знос деталей трапляються рідко. Незалежно від характеру несправності, пристрій буде відремонтовано і повернуто власнику в найкоротші терміни. Варто сказати, що візуально покупець не побачить, що гаджет був розібраний. Це досягається за рахунок професійної підготовки майстра.  

Скільки зазвичай триває заміна екрану Oukitel WP16?

  Замовити послугу заміни екрану Oukitel WP16 можна декількома способами. Найчастіше клієнт сам приходить в одне з наших відділень і віддає на діагностику гаджет. Після визначення причини поломки мобільний пристрій ремонтується. Слід пам'ятати, що фахівці сервісного центру використовують у своїй роботі тільки якісні комплектуючі.   Варто відзначити, що у нас також можливо замовити послугу кур'єрської доставки техніки на ремонт по Києву. Це зручно і допоможе заощадити вам час. Заміна екрану Oukitel WP16 займає у наших фахівців всього кілька годин. Така швидкість робіт досягається завдяки тому, що всі необхідні для ремонту OUKITEL WP16 деталі завжди в наявності.   ремонт Oukitel WP16: замена стекла, экрана киев украина фото  

Як отримати консультацію і замовити ремонт Oukitel WP16?

  Клієнти Сервісного центру можуть отримати консультацію з ремонтних робіт. Для цього вам достатньо зателефонувати нам, зв'язатися з нами по Viber або Skype, відправити лист на адресу електронної пошти або залишити заявку через форму зворотного зв'язку на сайті. Контактна інформація для зв'язку вказана у відповідному розділі на офіційному сайті Сервісного центру.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту