Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPad Mini Retina 3 A1599/A1600 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт iPad Mini 3 (третього покоління) за найвигіднішою ціною у Києві.

Ремонт iPad Mini 3 – це досить складний процес, який вимагає від людини певних навичок та кваліфікації. Найчастіше складність полягає в тому, що гаджет цієї моделі досить проблематично розібрати і не залишити при цьому візуальних слідів розтину. При цьому майстрам нашого сервісного центру виконати це завдання під силу. Справа в тому, що у всіх філіях нашої майстерні працюють кваліфіковані професіонали своєї справи, які знають всі особливості даної моделі і розуміють, як виконати ремонт айпад міні 3 в найкоротші терміни, і якісно.

Причини, чому ремонт iPad Mini 3 вигідний у нашій майстерні

Існує низка причин, чому ми знаходимося на рівень вище за наших конкурентів. Насамперед усі майстерні оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє виконати ремонт айпад міні 3 Київ максимально швидко та з наданням гарантії. Варто сказати, що усі фахівці, які працюють у нашій команді, є професіоналами. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію та знають, як усунути основні проблеми, що виникають у пристрої даної моделі. У своїй роботі ними використовують професійні інструменти, що дозволяють виконати роботи швидко. Варто сказати, що після виконання ремонтних робіт на відремонтований гаджет надається гарантійне обслуговування. Якщо в період дії гарантії пристрій ламається, існує можливість відремонтувати його абсолютно безкоштовно.   ремонт apple ipad mini retina 3: замена сенсора, экрана киев украина фото  

Як здати в ремонт айпад міні 3 в "Ай-Яй-Яй"

Щоб заощадити час на особистому відвідуванні майстерні, ми надаємо консультації з питань, що цікавлять клієнта. Для цього необхідно зв'язатися з представником майстерні одним із наступних способів:
  • Зателефонувати за телефоном, розміщеним у розділі контактної інформації.
  • Контакт через Skype або Viber.
  • Залишити заявку на сайті, після обробки якої представник майстерні зв'яжеться з клієнтом.
  • Написати листа на адресу електронної пошти.
Надати свій Apple iPad Mini 3 у ремонт дуже просто. Необхідно привести його в одну з наших філій. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, то рекомендується відправити гаджет службою кур'єрської доставки товарів. Вже через кілька днів повністю відремонтований гаджет буде відправлений назад і ви без проблем, зможете ним користуватися ще тривалий час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту