Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme C55 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme C55 - дешева альтернатива заміні екрану

Заміна скла Realme C55 – послуга, яка необхідна власникам смартфонів у будь-який момент після невдалого падіння смартфона або удару об тверду поверхню. Виробники смартфонів прагнуть створювати якісні, ефективні, сучасні флагманські продукти. Ось і новий Realme C55 виявився цікавим пристроєм із відмінним фірмовим екраном та ретельно продуманим дизайном. Процедура заміни скла окремо від усього дисплея особливо доречна та вигідна для смартфонів з відмінними екранами та дорогими комплектуючими. Якщо після падіння на екрані смартфона з'явилася тріщина, але дисплей ще працює, зверніться до кваліфікованого майстра: завдяки досвіду майстрів СЦ "Ай-яй-яй" та наявності скла для більшості моделей смартфонів, ремонт займає всього кілька годин.

У яких випадках потрібна заміна Realme C55?

Якщо є лише зовнішні дефекти або проблеми зі склом, заміна екрану Realme C55 у багатьох випадках не потрібна. Якщо, крім зовнішніх дефектів, є проблеми з екраном (не працює сенсор, не працює підсвічування, з'являються плями чи смуги), то заміна екрана Realme C55 необхідна. Для того, щоб точно виявити приховані дефекти та призначити необхідний ремонт, майстер проводить діагностику смартфона. До ваших послуг спеціалісти сервісного центру "Ай-Яй-Яй":
  • Діагностика завжди є обов'язковою та безкоштовною для клієнта;
  • Ви будете заздалегідь поінформовані про терміни та вартість робіт;
  • Надаються гарантії на ремонт;
  • Замовник заздалегідь інформується про строки та вартість робіт;
  • Надається гарантія на ремонт.
  Ремонт Realme 8 Pro: Киев, Украина

Як замовити ремонт Realme C55 у сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"?

Для того, щоб замовити ремонт Realme C55 в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй", необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Ви можете завітати до філій наших сервісних центрів практично у всіх районах Києва. Також це можна зробити онлайн, написавши в онлайн-чат, месенджер або електронною поштою. Щоб заощадити ваш час, ми пропонуємо послугу кур'єрської доставки по Києву. Кур'єр забере ваш гаджет, доставить його до майстерні та поверне вам особисто після завершення всіх ремонтних робіт. Для користувачів з інших міст України ми здійснюємо ремонт смартфонів за допомогою служби доставки "Нова пошта".
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту