Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A01 Core SM-A013 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрана)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (оригінал)
1599 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A01 Core здійснюється в спеціалізованому сервісному центрі в Києві.

Заміна скла Samsung A013 і заміна розбитого скла Samsung A71 якісно виконуються майстрами сервісного центру Ай-Яй-Яй. Розбиті дисплеї та пошкоджені панелі швидко ремонтуються в наших майстернях разом з гарантійним талоном на смартфон. Імовірність пошкодження техніки мінімальна, оскільки компанія Samsung врахувала конструктивні особливості цієї моделі і забезпечила її водо- і пилозахищеним металевим корпусом і міцним склом. Найчастіше пошкодження Samsung Galaxy A013 відбуваються з вини людини. СЦ "Ай-яй-яй" у Києві надає послуги з ремонту у всіх і найскладніших ситуаціях:
 1. Поломка тачскріна;
 2. Стався збій програмного забезпечення;;
 3. Тріснув екран;
 4. Пристрій було занурено у воду;
 5. Телефон не може бути заряджений;
 6. Акумулятор розрядився.
Діагностику та ремонт Samsung A01 Core, заміну акумулятора і ремонт роз'ємів можна зробити в сервісному центрі Ай-Яй-Яй. Якщо в ході діагностики будуть виявлені інші проблеми, можлива заміна інших компонентів. Будь ласка, будьте впевнені, що ремонт буде виконано безпечним і надійним чином: На всі виконані ремонтні роботи поширюється гарантія; Скло та інші компоненти будуть замінені на високоякісні компоненти; Передусім замінять тільки необхідні компоненти; Після ремонту ви отримаєте пристрій, що працює.

Коли потрібна заміна екрана Samsung A01 Core?

Не варто відкладати ремонт Samsung A01 Core, якщо телефон упустили або пролили рідину на корпус. Людина, яка не знайома з конструктивними особливостями телефону, може побачити тільки зовнішні пошкодження, тоді як внутрішні компоненти можуть уже вийти з ладу. Серйозні пошкодження зазвичай вимагають заміни екрана Samsung A013 або інших деталей. Для визначення цього проводиться діагностика, яка може показати, чи потрібна Samsung A01 Core заміна скла або ремонт смартфона. Наші сервісні центри можуть запропонувати кілька варіантів вирішення цієї проблеми: Заміна скла окремо від екрана; заміна тачскріна (без рамки або з рамкою). Але в яких випадках вам потрібна допомога? Заміна дисплея Samsung A01 Core в майстерні потрібна в таких випадках
 • На місці, де має бути зображення, з'явилися плями або смуги;
 • Дисплей взагалі не загоряється;
 • Дисплей білий з кольоровими смугами і без зображення.
Усі послуги, пов'язані із зовнішнім виглядом і функціонуванням телефону, включно із заміною екрана й акумулятора, виконуються майстром в сервісному центрі Samsung.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту