Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy F41 SM-F415 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy F41 SM-F415 при нормальній роботі екрану

Заміна скла в Samsung Galaxy F41 SM-F415 – це чудовий спосіб відновити зовнішній вигляд свого смартфона та позбутися від тріщин на екрані та подряпин. Для цього зовсім не обов’язково вдаватися до більш серйозного ремонту – заміні модуля дисплея. Заміни скла буде достатньо, якщо:
 • екран має тріщини, але працює добре;
 • дисплей відображає зображення правильно, але на ньому є жовті плями;
 • скло сильно розбито, є відколи, але екран працює як і раніше;
 • сенсорний екран нормально реагує.
Наша спеціалізація – заміна скла окремо від екрану, і сервісний центр «Ай-яй-яй» є одним з небагатьох, хто виконує цей ремонт. Спочатку процедура не була передбачена виробником, вона дуже складна і без особливих навичок не обійдеться.

Які ознаки того, що необхідна повна заміна екрану Samsung Galaxy F41 SM-F415?

Заміна екрану Samsung Galaxy F41 SM-F415 є серйозною процедурою, яка виконується лише в разі крайньої необхідності, її необхідно виконувати лише досвідченим професіоналам. Фахівці повинні провести діагностику обладнання, щоб переконатися, що цей ремонт необхідний. Скло не можна замінити, а екран необхідно замінити, якщо:
 • на екрані немає зображення і видно лише «чорний екран» навіть при увімкненому телефоні;
 • на дисплеї з’являються кольорові смуги та чорні плями;
 • тачскрін не працює повністю або в деяких областях екрана.
У сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють лише досвідчені професіонали, які легко замінять модуль екрану. У нас є все необхідне обладнання, а також деталі в наявності на складі, для якісного ремонту в найкоротші терміни. ремонт samsung galaxy f41 замена стекла

Де можна замовити ремонт Samsung Galaxy F41 SM-F415?

У сервісному центрі «Ай-яй-яй» Ви можете замовити ремонт Samsung Galaxy F41 SM-F415 будь-якої складності. До найпопулярніших послуг сервісу можна віднести наступні:
 • заміна модуля дисплея смартфона;
 • заміна скла окремо від екрану;
 • заміна зношеного акумулятора;
 • ремонт вм’ятин на кришці або її заміна після падіння телефону;
 • очищення телефону від пилу;
 • сушка та відновлення обладнання після впливу вологи.
Після ремонту замовнику видається гарантійний талон. Ця гарантія поширюється як на виконану роботу, так і на деталі, використані в процесі ремонту. Якщо у Вас виникли проблеми чи зауваження після надання послуг, Вам слід зв’язатися з нашим сервісом, і ми виправимо всі проблеми.
Оценить

Детальніше

Приховати