Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 - сервісний центр для києва та всії україни

Заміна скла Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 може знадобитись власнику смартфону після будь-якого удару. Випадання з сумки або кишені, вислизання з рук, падіння на підлогу або тротуар - ситуація, коли телефон піддається механічному впливу. Це може пошкодити скло та екран, а іноді й інші частини. У цьому випадку може знадобитися заміна скла Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502. Наявність великого дисплея в сучасних смартфонах - вагома перевага з точки зору зручності перегляду контенту, але значний недолік з погляду надійності. Виробники намагаються захистити обладнання міцним склом і твердими матеріалами корпусу. Але іноді цього недостатньо. Так, навіть, металевий корпус смартфону, який надає йому стійкість до пошкоджень, не захищає екран від удару . Якщо скло все ж тріснуло, негайно зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй». Фахівці проконсультують, проведуть діагностику і стане зрозуміло, який ремонт необхідний Вашому Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502. За менших ушкоджень, коли під тріснутим склом екран працює без спотворень, а сенсор реагує на дотики необхідна тільки заміна скла Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502.

Коли потрібна заміна екрану Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502?

Заміна екрану Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 потрібна, якщо:
  • не працює сенсорний екран;
  • немає зображення;
  • на дисплеї з'явилися плями;
  • з'явилися чорні або різнокольорові смуги.
Якщо на Вашому смартфоні є хоча б один із цих проявів, Вам потрібна буде заміна дисплею Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502. Принесіть гаджет у сервісний центр «Ай-яй-яй», і майстри знайдуть причину проблеми та замінять пошкоджені деталі на нові. Наша головна перевага – оптимальне співвідношення ціни та якості ремонту. Ремонт Samsung N7502 Galaxy Note II: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 з доставкою Новою Поштою

Зміна дисплея є найдорожчим ремонтом смартфону, але завдяки наявності складу з усіма запчастинами ця послуга буде надана в найкоротші терміни. Ознайомитися з прайс-листом можна на офіційному сайті сервісного центру і дізнатися, скільки коштує заміна екрану. Щоб заощадити Ваш час, пропонуємо послуги кур’єра, що доставить пристрій від Вас до сервісного центру та назад. Також ми пропонуємо свої послуги з доставкою Новою Поштою за реквізитами вказаними на сайті, Ви можете надіслати на ремонт Samsung Galaxy Note III Neo SM-N7502 з будь-якого відділення в Україні та отримати назад відремонтований смартфон. Клієнт може отримати безкоштовну консультацію, звернувшись до нашого менеджера по телефону або написавши нам в онлайн-чаті на офіційному сайті сервісного центру «Ай-яй-яй» в Києві.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту