Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A14 5G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A14 5G в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Заміна скла Samsung Galaxy A14 5g пройде успішно, якщо ви довірите ремонт професійним майстрам в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Все, що вам потрібно зробити, це подати заявку онлайн або зателефонувати нам. Фахівці сервісного центру "Ай-яй-яй " володіють високою кваліфікацією і мають всі необхідні інструменти та обладнання для усунення неполадок смартфонів. Але в нашій майстерні ви можете замовити і інші види послуг, наприклад:  
 • заміна корпусу задньої панелі;
 • Заміна зношеної батареї;
 • Заміна дисплейного модуля;
 • Заміна роз'єму зарядки;
 • перепрошивка пристрою і т. д.
  Ремонт Samsung Galaxy A14 5G: Киев, Украина  

Скільки зазвичай триває заміна екрану SAMSUNG Galaxy A14 5g?

  Заміна екрану Samsung Galaxy A14 5g - це послуга, яку наш майстер виконає всього за кілька годин. Несправності смартфона проявляються по-різному. Поява різного роду плям, смуг, відсутність зображення, а також погана реакція сенсора можуть свідчити про необхідність замовити заміну екрану. Все, що вам потрібно зробити, це зв'язатися з нами, і ваш смартфон буде відремонтований протягом одного дня. Така оперативність - ще один аргумент на користь того, що для ремонту гаджета краще звернутися в майстерню «Ай-яй-яй». Адже навіть якщо вам вдасться поміняти дисплей самостійно, це займе багато часу і гарантії якісної роботи ви не отримаєте. Наші майстри зможуть не тільки швидко замінити старі деталі на нові, але і провести діагностику, яка виявить інші внутрішні пошкодження. Чому варто звернутися до нас?  
 1. Після ремонту Ви отримуєте гарантію на виконані послуги і встановлені запчастини, якою ви можете скористатися в разі будь-яких зауважень до ремонту.
 2. Ремонт виконується з використанням запчастин високої якості, також можемо використовувати запчастини клієнта.
 3. Наші філії розташовані недалеко від метро. Ви можете звернутися в наш офіс практично в будь-якому районі Києва.
 

Як замовити ремонт Samsung Galaxy A14 5G в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"?

  Щоб замовити ремонт Samsung Galaxy A14 5G в сервісному центрі «Ай-яй-яй», вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами зручним для вас способом:  
 • зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті в розділі "Контакти";
 • замовити послугу зворотного дзвінка, заповнивши відповідну форму на сайті;
 • написавши в месенджери Вайбер або Телеграм;
 • написавши на сайті в онлайн-чат;
  Менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вибрати найбільш зручне для Вас відділення.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту