Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A60s SM-A606 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1249 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A60s SM-A606 зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Samsung Galaxy A60s SM-A606 – це послуга, яка може знадобитися власнику смартфону в будь-який момент. Скло зазвичай пошкоджується при падінні навіть з невеликої висоти, в результаті Ваш смартфон відображає інформацію, а сенсорний екран працює належним чином. Характерною ознакою є тріщини, схожі на павутину. Розбите скло не тільки псує зовнішній вигляд Вашого смартфона, але і приносить незручності у використанні. Згодом дисплей може перестати працювати, що призведе до додаткових витрат. Як одні з небагатьох, ми пропонуємо послугу відновлення розбитого скла із збереженням оригінального екрану. Ми допоможемо Вашому смартфону виглядати та функціонувати як новому за короткий час. Ми маємо великий досвід ремонту смартфонів, тому Ви можете нам довіряти.

Заміна екрану Samsung Galaxy A60s SM-A606 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Galaxy A60s SM-A606 – популярна модель серед телефонів Samsung. Однією з найпоширеніших несправностей є пошкодження дисплея, яке можна легко визначити. На передній панелі Ви бачите кольорові смуги, можливі зміни кольору. Розбитий дисплей означає, що потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A60s SM-A606. На щастя, у сервісному центрі «Ай-яй-яй» ця послуга коштує не так багато, тому ви можете швидко повернути свій пристрій до роботи.   сервис-центр телефонов samsung galaxy a60s: замена стекла, экрана Киев, Украина  

Де замовити ремонт Samsung Galaxy A60s SM-A606?

Деякі причини, чому варто замовити ремонт Samsung Galaxy A60s SM-A606 саме у сервісі «Ай-яй-яй»:
  • Комплексний сервіс. Довіривши нам ремонт техніки, Ви можете бути впевнені, що Ваші пристрої знаходяться в потрібному місці. Ми маємо великий досвід, а також склад запчастин, що дозволяє усунути будь-які дефекти: механічні чи програмні.
  • Ми працюємо дуже швидко та якісно. З огляду на час наших клієнтів, ми адаптували наш сервіс до швидкої обробки замовлень. Ми маємо широкий вибір запчастин, багато професійного інструменту та кваліфікований персонал для швидкого та якісного ремонту смартфонів Samsung.
  • Діагностика пристрою безкоштовна. Після доставки телефону в сервісний центр ми проведемо діагностику телефону та встановимо причину несправності. Це допоможе нам визначити проблему та спланувати необхідний ремонт.
  • Статистика обслуговування показує, що більшість ремонтів ми можемо виконати протягом 24 годин після введення обладнання в ремонт.
Оценить

Детальніше

Приховати