Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A30 2019 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2599 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A30 2019 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy A30 2019 – популярна послуга в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Популярність послуги обумовлена ​​тим, що вартість заміни скла, зазвичай, в 2-4 рази нижча, ніж повна заміна екранного модуля. На жаль, розбити скло можна легким ударом і таку послугу не можна замовити в кожній майстерні. Ми, в свою чергу, спеціалізуємося на ремонті розбитого скла не тільки смартфонів, а й планшетів, розумних годинників та інших гаджетів. Samsung Galaxy A30 2019 – це смартфон з приголомшливим якісним дисплеєм. Розмір екрану  і висока роздільна здатність разом дають красиве та якісне зображення. На жаль, навіть найдосконаліша техніка може вийти з ладу, як через природний знос деталей, так і через необережність. Звичайно, тріщини утворюються не час від часу, а від фізичних впливів.

Заміна екрану Samsung Galaxy A30 2019 та безкоштовна діагностика смартфону

Будь-яке падіння смартфону – це ризик не тільки розбити скло, а й розбити екран. У цьому випадку заміна екрану Samsung Galaxy A30 2019  неминуча, але ми Вам не рекомендуємо робити цю складну процедуру самостійно. Ремонт краще довірити фахівцям сервісного центру «Ай-яй-яй». Замовивши ремонт у нас, Ви отримаєте:
 • безкоштовна діагностика досвідченими фахівцями;
 • можливість отримати знижку на послуги компанії;
 • консультація на кожному етапі ремонту;
 • можливість замовити ремонт зі своїми деталями;
 • гарантія на виконану роботу та на щойно встановлений екран.
Щодня ми проводимо акцію «Щасливі години», яка з 10:30 до 11:30 дає можливість отримати знижку 10%. Ремонт Samsung Galaxy A30 2019: Киев, Украина УКР

Де можна замовити ремонт Samsung Galaxy A30 2019?

Великий досвід та навички майстрів дозволяють швидко та якісно виконати ремонт будь-якої складності. Чому варто довірити ремонт Samsung Galaxy A30 2019 спеціалістам сервісного центру «Ай-яй-яй»:
 • ми одна з найбільших мереж сервісних центрів у Києві;
 • ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту обладнання;
 • пропонуємо нашим клієнтам телефон на заміну на час ремонту;
 • публікуємо на сайті актуальні ціни та умови на всі види ремонту;
 • на послуги сервісу надається гарантія;
 • у нас є власний склад, де є всі необхідні запчастини для швидкого ремонту.
Ми працюємо щодня та завжди на зв’язку. Якщо у вас виникли питання, ви можете зв’язатися з нами по телефону або отримати консультацію в онлайн-чаті у оператора.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту