Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A30s SM-A307 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2599 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A30s SM-A307 в «Ай-яй-яй», переваги

Заміна скла Samsung Galaxy A30s SM-A307 - це ремонт, який ми виконуємо професійно і приділяємо увагу кожній дрібниці. Сучасне обладнання та якісні комплектуючі, які є в наших відділеннях, дозволять провести якісний ремонт смартфонів та повністю відновити їх функціональність. Замінивши скло Samsung Galaxy A30s SM-A307 можна знову комфортно та безпечно користуватися телефоном. Заміна скла Samsung Galaxy A30s SM-A307 у сервісному центрі «Ай-яй-яй» має ряд переваг, таких як:
  • скло Samsung Galaxy A30s SM-A307 замінюється з застосуванням якісних запчастин,
  • надаємо гарантію на замінене скло;
  • безкоштовна діагностику пристрою перед початком ремонту.
До кожного клієнта ми підходимо професійно, з повною відповідальністю, що підтверджують відгуки наших клієнтів. Розбите скло Samsung Galaxy A30s SM-A307 може спричинити більш серйозні пошкодження та дорожчий ремонт.  

Заміна екрану Samsung Galaxy A30s SM-A307 з використанням професійних інструментів

Якщо на передній панелі з’являються кольорові смуги або плями, екран Samsung Galaxy A30s SM-A307 потрібно замінити. Якщо Ваш телефон виходить з ладу, у Вас можуть виникнути проблеми з сенсорним екраном, після чого нормальне використання приладу неможливо. Тонкий корпус розроблений так, що користувач не може його відкрити, тому для правильної заміни екрану Samsung Galaxy A30s SM-A307 необхідно відвідати професійний сервісний центр. Професіонали мають необхідні інструменти та навички для заміни екрану Samsung Galaxy A30s SM-A307. Ми повернемо Вашому смартфону працездатний стан, замінивши екран на новий! Ремонт Samsung Galaxy A30s: Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A30s SM-A307 в «Ай-яй-яй» зі знижкою

Техніки СЦ «Ай-яй-яй» подбають про будь-який довірений телефон. Ми виконуємо ремонт будь-якої складності, тому незалежно від ступеня тяжкості дефекту впораємося як з подряпинами на корпусі, так і з комплексним ремонтом основних вузлів. СЦ «Ай-яй-яй» – це місце, де вам завжди допоможуть, незважаючи на складність проблеми. Ми виконуємо всі ремонтні роботи без зволікань, тому що знаємо, наскільки важливий для Вас Ваш телефон. Ви можете бути впевнені, що відремонтований телефон Вам повернуть вчасно. Про ціни на послуги Ви можете дізнатися на сайті. Отримати знижку 10% на ремонт Samsung Galaxy A30s SM-A307 можна через акцію «Щасливі години», яка проходить щодня з 10.30 до 11.30.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту