Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S9 SM-G960 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
2299 грн
2499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
6199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
5199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S9 SM-G960 за справедливою ціною у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy S9 SM-G960 - чудовий спосіб ремонту, який виконується, коли скло на смартфоні подряпалось, з’явились тріщини і навіть великі сколи. Робота сенсора не порушена, по всій поверхні сенсор реагує на дотики і зображення на екрані відображається як зазвичай. Іноді можуть з’являтися жовті плями (поява синіх плям свідчить про порушення цілісності матриці). Не розбирайте і не намагайтеся відремонтувати смартфон самостійно, оскільки це може призвести до більш серйозних несправностей. Щоб отримати якісний ремонт, необхідно звернутися за допомогою в сервісний центр «Ай-яй-яй», де фахівці проведуть діагностику та відремонтують ваш смартфон в найкоротші терміни за доступною ціною.  

Заміна екрану Samsung Galaxy S9 SM-G960 з діагностикою несправностей

Якщо вам потрібна заміна екрану Samsung Galaxy S9 SM-G960, наш сервісний центр завжди вам допоможе. Якщо ваш смартфон впав, а екран не працює, є кілька причин. Якщо телефон виглядає цілим, на дисплеї немає тріщин або плям, причини можуть бути такими:
  • сам дисплей пошкоджений;
  • несправна мікросхема керування екраном;
  • роз'єм вийшов з системно плати.
Плями на екрані також вказують на несправність самого дисплея. На жаль, самостійно виявити та усунути несправність не вдасться. Це може зробити тільки фахівець після діагностики. Наші досвідчені фахівці проведуть безкоштовну діагностику та необхідний ремонт, щоб відновити ваш смартфон. Ремонт Samsung Galaxy S9: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy S9 SM-G960 по всій Україні

«Ай-яй-яй» — це мережа сервісних центрів по ремонту смартфонів у Києві, яка налічує багато відділень по всій столиці. Не обов’язково особисто відвідувати наш філіал щоб замовити ремонт Samsung Galaxy S9 SM-G960. Досить буде надіслати нам пристрій Новою Поштою. Цей варіант ідеально підходить нашим клієнтам з інших міст. Ми практикуємо цей метод вже не перший рік. Щоб переконатися в надійності цього способу здачі телефону в ремонт, ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже скористалися нашими послугами на сайті. Дізнатись подробиці з цієї або інших послуг ви можете на сайті, за телефоном або у онлайн-чаті. Щоб замовити дистанційний ремонт, необхідно заповнити форму на сайті та дочекатися дзвінка менеджера. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання та проконсультують щодо деталей послуги.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту