Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану без скла (оригінал)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 в спеціалізованому сервіс-центрі

Заміна скла Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 – це дуже складний процес, який вимагає великого досвіду майстра та наявності спеціального обладнання. З цих причин не кожен сервіс надає цю послугу, однак сервісний центр «Ай-Яй-Яй» готовий замінити скло Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160, оскільки спеціалізується на цьому вже багато років. Замінити скло Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 можна у будь-якому філіалі СЦ «Ай-Яй-Яй» в Києві або відправивши нам смартфон Новою Поштою з іншого міста. Наші досвідчені майстри проводять процедуру, зберігаючи оригінальність матриці.

Заміна екрану Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 з гарантією якості

Як показує практика, заміна екрану Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 найчастіше потрібна в наступних випадках:
 • погано працює підсвітка екрану,
 • сенсор працює некоректно або не реагує взагалі,
 • на екрані видно биті пікселі та хвилі,
 • на екрані немає зображення але телефон працює,
 • є темні плями та вертикальні смуги.
Якщо Ви випадково впустили пристрій, а на передній панелі з’явились тріщини – звертайтесь в СЦ «Ай-Яй-Яй» для необхідного ремонту. Інженери встановлять новий екран Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 за кілька годин, і Ви будете насолоджуватися результатом  багато років. Крім того, ми надаємо гарантію на надані послуги та на встановлені деталі. Ремонт Samsung I8160 Galaxy Ace 2: замена стекла экрана киев украина фото

Чи можливо замовити ремонт Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 зі своїми деталями?

Для замовлення ремонту Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 необхідно заповнити форму на сайті або залишити заявку по телефону. Наші офіси знаходяться майже у всіх районах Києва біля метро, ​​куди Ви можете особисто доставити свій гаджет. Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160 можна відремонтувати з іншого міста України через Нову пошту. Чому люди звертаються до нас з ремонтом Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160?
 • працюємо з 2012 року та маємо великий досвід в ремонті техніки,
 • безкоштовна діагностика перед ремонтом,
 • гарантія на надані послуги,
 • постійно оновлюємо інформацію на веб-сайті,
 • можливість використовувати власні деталі для ремонту,
 • доставка техніки на ремонт кур'єром по Києву,
 • працюємо щодня та завжди на зв’язку.
Крім того, Ви можете замовити послугу майстра на виїзд, який відремонтує пристрій у будь-якому зручному для Вас місці. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми працюємо щодня і завжди онлайн!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту