Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone XS Max з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2099 грн
2499 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
4199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2499 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone XS Max у спеціалізованому сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла iPhone XS Max, незважаючи на надійність захисту екрану, регулярно проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Оснащення даної моделі досить складне і специфічне, тому не кожен фахівець береться за ремонт iPhone XS Max, особливо якщо після удару перестав працювати дисплей або на його поверхні з’явилися тріщини. Однак такі несправності не є проблемою для наших кваліфікованих працівників, які мають великий досвід, практичні навички та теоретичні знання. Як тільки смартфон потрапить в руки нашого фахівця, він буде відправлений на безкоштовну діагностику, яка підкаже, чи можна відновити пошкоджене скло чи потрібно замінити екран iPhone XS Max. У цьому випадку клієнт отримає повну інформацію про вартість роботи та її тривалість. Для досягнення найкращого результату в нашому арсеналі є все необхідне:
  • кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту смартфонів різних моделей;
  • оригінальні деталі або високоякісні копії на власному складі сервіс-центру;
  • спеціально обладнані приміщення;
  • професійний інструмент та сучасне обладнання.

Скільки зазвичай триває заміна екрану iPhone XS Max в Києві?

Якщо Вам потрібно відновити смартфон без великих витрат, сервісний центр «Ай-Яй-Яй» – ідеальний вибір. До найскладніших завдань ми підходимо сумлінно та відповідально, що підтверджується наданою нами гарантією на виконані роботи та встановлені комплектуючі. Усі необхідні запчастини завжди в наявності, тому заміна скла iPhone XS Max або ремонт після пошкодження водою виконується за короткий час. ремонт iphone xs max киев, замена стекла, экрана фото

Як отримати консультацію та замовити ремонт iPhone XS Max?

Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» докладає великих зусиль для постійного покращення загального обслуговування та наданих послуг з ремонту портативної техніки. Якщо з незрозумілих причин Ваш смартфон не працює, Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і отримати безкоштовну консультацію. Вони нададуть відповіді на всі питання про те, скільки триває ремонт iPhone XS Max і скільки це буде коштувати. Зв’язатись з нашими експертами можна у Viber, Skype або замовивши послугу зворотного дзвінка. Консультацію можна також отримати по телефону та в онлайн-чаті на сайті. Ми працюємо щодня та завжди на зв’язку! Ми піклуємося про наших клієнтів на всіх етапах нашої взаємовигідної співпраці.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту