Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Flip4 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Flip 4 в сервіс-центрі «АЙ-Яй-Яй»

  Заміна скла Samsung Galaxy Flip4 - один з пріоритетних напрямків сервісного центру «Ай-яй-яй». Кожен користувач Samsung Galaxy Flip4 може користуватися послугами, які ми надаємо. Клієнту достатньо відвідати одну з наших філій, де досвідчені майстри відремонтують Samsung Galaxy Flip4 за унікальною технологією ОСА. Ознайомившись з інформацією, представленою на офіційному сайті компанії, ви зможете отримати інформацію про місцезнаходження офісів в Києві. Для тих, хто проживає в інших регіонах України, кращим рішенням буде відправка нам на ремонт смартфона через Нову Пошту. Крім того, на офіційному сайті «Ай-яй-Яй» є прайс-лист, що дозволяє замовнику отримати інформацію про вартість ремонту і його тривалості. Вам достатньо вибрати потрібну модель смартфона і послугу. Зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону, ви отримаєте безкоштовну консультацію. Крім того, ви можете спілкуватися з нашими менеджерами, використовуючи:  
  • Вайбер або Скайп;
  • електронною поштою;
  • послуги зворотного дзвінка.
 

Заміна екрану Samsung Galaxy Flip4 з гарантією якості

  Заміна екрану Samsung Galaxy Flip4 проводиться фахівцями "Ай-Яй» Яй" при таких проблемах з дисплеєм:  
  • поява смуг, плям та інших артефактів;
  • відсутність коректної роботи сенсорної панелі;
  • погана чіткість зображення.
  Завдяки наявності якісних екранів для Samsung Galaxy Flip4 на власному складі сервісного центру «Ай-яй-Яй», наші фахівці в найкоротші терміни відновлять працездатність смартфона і його естетику. Після ремонту замовнику видається гарантійний талон на виконані послуги.   ремонт Samsung Galaxy Flip4 киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Samsung Galaxy Flip 4 при попаданні води в смартфон

  Ремонт Samsung Galaxy Flip4 в сервісному центрі "Ай-яй-яй" здійснюється кваліфікованими фахівцями, які готові усунути несправність швидко і за доступною ціною. Наші фахівці щодня обслуговують гаджети після падінь і сильних ударів. Слід зазначити, що дисплей найбільш чутливий до будь-якого механічного впливу (падіння на асфальт) або контакту з водою. В результаті на екрані з'являються тріщини або відколи. Ремонт Samsung Galaxy Flip4 після контакту з водою також вважається популярною послугою, яку успішно надають фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту