Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M11 SM-M115F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
449 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M11 SM-M115F, коли дисплей Вашого смартфону цілий

Заміна скла Galaxy M11 SM-M115F - це послуга, за якої ми замінюємо лише розбите скло в телефоні без заміни всього дисплея. Ремонт можливий лише у випадку, якщо розбито зовнішнє скло. Сенсорний екран повинен працювати належним чином, дисплей повинен правильно відображати все зображення без дефектів. Якщо сенсорний екран не працює або на екрані не відображається зображення неналежним чином, необхідно замінити весь модуль. Професійне сервісне обладнання дозволяє прибрати розбите скло з дисплея і встановити на його місце нове. Завдяки спеціально розробленій технології майстер може дбайливо відклеїти екран та видалити пошкоджене скло, не залишаючи клею на дисплеї. Після зняття скла на дисплей телефону наноситься новий клей, а потім скло наноситься на екран уникаючи утворення бульбашок повітря, клей застигає і стає кристально чистим під впливом УФ-променів. Після зборки клей прозорий і зображення телефону не відрізняється від оригіналу.

Заміна екрану Samsung Galaxy M11 SM-M115F професійними майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй»

Якщо дисплей стає чорним і працює лише підсвічування екрану або екран не працює належним чином, коли телефон увімкнено, потрібна повна заміна екрану Galaxy M11 SM-M115F. Краще не робити це самостійно, а звернутися в спеціалізований сервіс. Майстер оцінить розмір пошкодження, а також надасть клієнту інформацію про вартість ремонту обладнання. ремонт samsung galaxy m11, замена стекла, экрана киев

Ремонт Samsung Galaxy M11 SM-M115F будь-якої складності за вигідною ціною

Смартфони Samsung Galaxy M11 SM-M115F сьогодні стали досить популярними у всьому світі. У київському сервісному центрі «Ай-яй-яй» майстри відремонтують смартфони Samsung всіх поколінь за вигідною ціною і в короткі терміни. Ми успішно проводимо ремонт Samsung Galaxy M11 SM-M115F та усуваємо такі несправності, як:
  • пошкоджений дисплей;
  • пошкоджений роз'єм для навушників;
  • пошкоджений акумулятор;
  • пошкоджений роз’єм USB;
  • пошкоджені кнопки гучності;
  • пошкоджена кнопка включення та інше.
Ви можете дізнатись про ціни на ремонт усіх дефектів по телефону, електронною поштою, у чаті на сайті або відвідати нас особисто. Наші відділення розташовані у різних частинах столиці. Знайдіть найближче відділення, до якого Ви можете звернутися, на нашому сайті у відповідному розділі. Також ми приймаємо техніку на ремонт з інших міст, яку Ви можете надіслати через Нову Пошту. Ми надамо Вам гарантію після ремонту телефону на надані послуги та встановлені деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати