Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S22 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3099 грн
3399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
6899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S22 - якісний ремонт розбитого телефону

  Заміна скла Samsung Galaxy S22 - процедура, яку повинен проводити досвідчений фахівець, інакше велика ймовірність того, що телефон буде непридатний для відновлення. Крім цього, обов'язковим є наявність дорогого обладнання. У сервісному центрі "Ай-яй-Яй" працюють профільні майстри, які якісно замінять скло Samsung Galaxy S22.   Якщо ви випадково розбили передню панель свого смартфона, звертайтеся в сервіс "Ай-яй-Яй" для заміни скла Samsung Galaxy S22. Наші інженери якісно проведуть процедуру, зберігши оригінальність матриці і передачі кольору.  

Коли потрібна заміна екрану Samsung Galaxy S22?

  Ми не рекомендуємо продовжувати користуватися пошкодженим пристроєм, так як через тріщини і інші дефекти може просочитися вода, що призведе до більш серйозних поломок. У нашій майстерні заміна екрану Samsung Galaxy S22 займає всього кілька годин, що значно економить Ваш час. У нас також є як оригінальні запчастини, так і якісні копії. Після завершення ремонту Ви отримуєте гарантію на виконані послуги та встановлені запчастини. Заміна дисплея Samsung Galaxy S22 зазвичай потрібна в наступних випадках:  
  • сенсор не працює,
  • не працює підсвічування екрану,
  • плями і смуги заважають перегляду інформації на екрані,
  • з'явилися хвилі і биті пікселі.
  ремонт Samsung Galaxy S22: замена стекла, экрана киев украина фото  

Де в Києві замовити ремонт Samsung Galaxy S22

  Замовити ремонт Samsung Galaxy S22 в нашій компанії можна наступним чином: заповнити спеціальну форму на сайті, залишити заявку по телефону, звернутися в найближчий пункт прийому техніки. Філії компанії розташовані практично у всіх районах Києва, їх легко знайти і дістатися до них. Ви можете також замовити ремонт Samsung Galaxy S22 з іншого міста України через Нову Пошту.   Чому нам довіряють?  
  • повна безкоштовна діагностика,
  • надаємо на ремонт гарантію,
  • можливість використання своїх запчастин для ремонту Samsung Galaxy S22,
  • ми працюємо кожен день і постійно на зв'язку.
  Крім того, ми надаємо знижки для постійних клієнтів, а також для людей з обмеженими можливостями, студентів і пенсіонерів. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся спілкуватися в онлайн-чат на сайті, ми працюємо кожен день і завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту