Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M10 SM-M105 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (копія)
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі (оригінал)
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M10 SM-M105 при вцілілому екрані смартфону

Заміна скла Samsung Galaxy M10 SM-M105 – вигідний спосіб позбутися від тріщин, сколів та подряпин на екрані Вашого смартфона. Умовою за якої можлива заміна скла є вцілілий дисплей телефону з сенсорним шаром. Після того, як Ваш телефон потрапить до рук майстрів нашого сервісу, буде проведена діагностика компонентів. Ми перевіряємо такі параметри, як: реакція на дотик, відображення кольорів та яскравість, робота датчику наближення, камери, порту зарядки та стан корпусу. Якщо ми помітимо проблему з будь-яким з параметрів, ми зв’яжемося з Вами перед початком ремонту для уточнення або зміни переліку запропонованих послуг.

Заміна екрану Samsung Galaxy M10 SM-M105 з використанням запчастин від перевірених постачальників

Заміна екрану в Samsung Galaxy M10 SM-M105 передбачає заміну компоненту, що включає в себе дисплей та сенсорне скло. Ми виконуємо ремонт з високоякісними запчастинами від перевірених постачальників. Тому після ремонту телефон буде функціонувати як до несправності. Дані Вашого телефону захищені. Ми не завантажуємо програмне забезпечення, ми не скидаємо Ваш телефон без Вашого відома. Якщо нам потрібно втрутитися в програмне забезпечення, ми повідомимо Вас і створимо резервну копію Ваших даних. Якщо Ви скористаєтесь цією послугою у нашому сервісі, ми відремонтуємо Ваш телефон протягом кількох годин після отримання та реєстрації пристрою. Якщо на Вашому пристрої буде діагностована інша несправність, наш технічний консультант повідомить Вас. замена стекла экрана samsung s20 киев

Ремонт Samsung Galaxy M10 SM-M105 - якісне відновлення смартфона

Смартфони Samsung – це мультимедійні пристрої, які виробляються вже багато років і користуються великим попитом у споживачів. Ці пристрої, незважаючи на компактні розміри, мають багато функцій. Вони дозволяють користуватися Інтернетом, слухати музику, дивитися фільми, читати електронні книги, фотографувати, записувати відео тощо. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» ми надаємо професійне обслуговування смартфонів усіх поколінь, включаючи ремонт Samsung Galaxy M10 SM-M105. Найчастіші поломки включають наступне:
  • розбитий дисплей;
  • пошкоджений сенсорний екран;
  • пошкоджені кнопки регулюванню гучноті і Power;
  • пошкоджений роз'єм зарядки;
  • пошкоджений роз'єм для навушників і багато інших дефектів.
Для Вашої зручності наші відділення розташовані майже в усіх районах Києва біля станцій метро, завдяки чому завжди легко дістатись до сервісного центру.
Оценить

Детальніше

Приховати