Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S8 SM-G950F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100% )
2099 грн
2399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
6399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
4599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S8 SM-G950F: що потрібно знати клієнту

Заміна скла Samsung Galaxy S8 SM-G950F необхідна, якщо на екрані з'явились тріщини та сколи. Функціонал смартфону може залишитися колишнім, але неуважність до дефектів - часта причина проникнення води або бруду під скло, що може призвести до пошкодження матриці. Якщо дисплей буде сильно пошкоджено, зображення може повністю або частково зникнути, його якість знизитись, а сенсор смартфона не буде реагувати на дотик взагалі або в деяких зонах.

Чим відрізняється професійна заміна екрану Samsung Galaxy S8 SM-G950F?

Багато користувачів шукають можливість самостійно, в домашніх умовах замінити скло: є багато аматорських і професійних відео на цю тему, а також можливість купити запчастини онлайн з доставкою в будь-який регіон країни. Але у заміни скла Samsung Galaxy S8 SM-G950F є особливість – у його складній конструкції (як і у більшості смартфонів): скло і дисплей є нероз’ємними одиницями і тому вимагають одночасної заміни. Вони підключені до системної плати, і необережне втручання може призвести до ослаблення або розриву контактів. Набагато зручніше скористатися послугами професіоналів: фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» виконають ремонт швидко та якісно. Ми пропонуємо клієнтам безкоштовну діагностику несправності, щоб визначити приблизний час і вартість ремонту. Сервісний центр має багато відділень (їх адреси та розташування можна знайти на сайті), тому знайти найближчий сервісний центр не складає труднощів. Специфіка роботи професіоналів полягає в тому, що ремонт Samsung Galaxy S8 SM-G950F проводиться тільки якісними запчастинами з власного складу: це унеможливлює використання неякісних «запчастин» для смартфонів. ремонт samsung galaxy s8 замена стекла экрана

Безпечний ремонт Samsung Galaxy S8 SM-G950F

Для кожного користувача його смартфон – це не тільки дорогий і функціональний гаджет, а й елемент, без якого ми навряд чи можемо обійтися в повсякденному житті. Заміна екрану Samsung Galaxy S8 SM-G950F – це процес, під час якого смартфон необхідно довірити фахівцям на певний термін. Щоб не переживати за гаджет, пам’ятайте:
  • обов'язкова розписка. У нашому сервісному центрі клієнт повинен отримати документ, що підтверджує передачу смартфона фахівцеві, із зазначенням моделі пристрою та дати передачі;
  • гарантія. Її строк залежить від виду ремонту, але гарантійний талон є запорукою якісного обслуговування;
  • відгуки покупців. Знайти їх можна на сайті компанії та в Інтернеті. Зворотній зв’язок створює довіру та захищає користувачів від потенційних підводних каменів.
Смартфон є багатофункціональним предметом для повсякденного використання, тому дрібні збої чи дефекти неминучі. Наші спеціалісти це розуміють і мінімізують час ремонту та гарантують повне відновлення працездатності гаджету.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту