Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4749 грн
4999 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905 в мережі сервісних центрів «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905 зазвичай потребує всього кілька годин. Технічне обслуговування проводиться на місці у відділені за допомогою спеціальних інструментів. Пропонуємо телефон у тимчасове користування на час ремонту. Усі функції телефону працюватимуть як і до пошкодження, оскільки зберігається оригінальна матриця дисплея. Сенсор дотиків буде працювати нормально і зображення буде відображатися на екрані як і раніше. Ціну на заміну скла та умови ремонту Ви можете дізнатися на сайті, у онлайн-чаті або по телефону у менеджера.

Заміна екрану Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905 у нашому сервісі з гарантією

Багато з нас можуть зіштовхнутися з проблемою, коли можливо необхідна заміна дисплею смартфона. Який найпростіший спосіб визначити можливий дефект? Звичайно, це візуальна оцінка. Уважно огляньте скло на наявність явних ознак пошкоджень. Це можуть бути подряпини, відколи або інші механічні дефекти. Кожна з цих речей може негативно вплинути на зручність використання. Якщо Ваш телефон працює належним чином, реагує на всі Ваші жести, Ви можете вважати, що він працює належним чином, тоді можлива заміна скла. Однак, якщо зображення спотворено дефектами, плямами, смугами – потрібна заміна екрану. Приходьте до сервісного центру «Ай-яй-яй», де спеціалісти зможуть точно визначити, чи потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905. Ремонт буде виконано в найкоротші терміни, і Ви отримаєте гарантію, як тільки всі проблеми будуть усунені. Ремонт Samsung Galaxy A90: Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905 - популярні послуги

Смартфони Samsung – це пристрої з найвищою якістю виготовлення. Вони дуже функціональні і мають неповторний дизайн, тому мільйони шанувальників по всьому світу вирішили віддати їм пріоритет. Операційна система, на якій працює пристрій, стабільна та інтуїтивно зрозуміла. У нашому сервісі, який знаходиться в Києві, ми займаємося комплексною діагностикою та виконуємо будь-який ремонт Samsung Galaxy A90 2019 SM-A905. Ми маємо великий досвід у вирішенні таких несправностей, як пошкодження компонентів материнської плати, знос акумулятора, проблеми з програмним забезпеченням. Завітайте до нас сьогодні і довірте свій смартфон професіоналам з великим досвідом. Найпопулярніші ремонти включають наступне:
  • збій програмного забезпечення;
  • ліквідація наслідків потрапляння вологи;
  • заміна дисплеїв, стекол, динаміків, мікрофонів та роз'ємів.
Оценить

Детальніше

Приховати