Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S10e SM-G970 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1499 грн
1799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
5199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S10e SM-G970 – можливість заощадити на ремонті смартфону

Заміна скла Samsung Galaxy S10e SM-G970 не впливає на якість зображення. Результат ремонту – справний дисплей, який ми додатково перевіримо в сервісі. Після завершення послуги Ви продовжите користуватися оригінальним дисплеєм і, перш за все, телефон буде виглядати так, як було до пошкодження скла. Для клієнтів, які перебувають за межами Києва і не можуть відвідати нас особисто та здати телефон в ремонт, пропонуємо відправити його через найближче відділення Нової Пошти. Після перевірки смартфону скло знімають з дисплея. Потім дисплей протирають від залишків клею. Наступний крок – встановлення нового скла. Кожен етап роботи проводиться на спеціальному обладнанні з використанням професійних інструментів.

Як проводиться заміна екрану Samsung Galaxy S10e SM-G970?

Заміна екрану Samsung Galaxy S10e SM-G970 відбувається в кілька етапів:
  1. Демонтаж екрану. Старий пошкоджений екран смартфона необхідно обережно та професійно видалити з телефону. Ми використовуємо спеціалізовані інструменти та наш багаторічний досвід. Це дозволяє нам гарантувати, що ремонт екрану буде швидким, ефективним і безпечним.
  2.  Встановлення нового екрану. У нас в наявності є дисплеї для всіх моделей телефонів. Заміна екрану Samsung Galaxy S10e SM-G970 не є складною процедурою, але вимагає точності та відповідних умов.
  3. Перевірка функціональності. Останнім кроком у завершенні всього процесу заміни екрана є його тестування. Майстер повинен перевірити якість проведених робіт і перевірити працездатність нового екрану.
Ремонт Samsung Galaxy S10 E: Киев, Украина

Комплексний ремонт Samsung Galaxy S10e SM-G970

Смартфони Samsung є одними з найпопулярніших пристроїв у світі. Вони характеризуються якісною роботою та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Ми ремонтуємо багато телефонів Samsung в сервісному центрі «Ай-яй-яй» і можемо виправити практично будь-який дефект. Якщо Ваш телефон потребує ремонту після того, як він промок, екран, кнопки чи програмне забезпечення зламано, і Ви шукаєте професійні послуги, Ви можете довіритися нам. Запрошуємо в один із сервісів мережі «Ай-яй-яй» в Києві, де ми виконаємо якісну діагностику та ремонт Samsung Galaxy S10e SM-G970, щоб він запрацював як новий. Ви можете дізнатися адреси всіх відділень на сайті, в онлайн-чаті або проконсультуватися з менеджером по телефону, в месенджерах.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту