Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia 10 IV з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Sony Xperia 10 IV в Києві та Україні з гарантією. Деталі завжди в наявності

  Незважаючи на деяку технологічну спільність всіх смартфонів з лінійки Sony Xperia, насправді в відому мобільну серію входять відразу кілька підкласів пристроїв з неповторним набором функціональних якостей. Розпізнати їх можна по буквеному позначенню: Х, Е, Z і ін.наприклад, Xperia 10 IV вважається типовим представником власного класу, в якому поєднується підвищений рівень комфорту і надзвичайна широта в експлуатаційних можливостях. І через це ремонт Соні Іксперія е5 теж включає в себе широкий набір відновлювальних послуг, орієнтованих на специфіку саме цієї моделі і цієї виробничої серії.   Насправді, незалежно від причини і проявів поломки, всі типи ремонту гаджета можна умовно розділити на два типи:  
  1. Складний ремонт. Ця категорія включає в себе всі процедури по "реанімування" основоположних внутрішніх систем Апарату. Яскравим прикладом подібної взаємодії може бути пайка процесорних контактів, заміна материнської плати або перевстановлення графічного прискорювача. Примітно, що відповідальність за такі серйозні послуги готові взяти на себе далеко не всі вітчизняні салони, тому цей момент рекомендується уточнювати у майстра відразу після того, як поломка даного типу була діагностована і підтверджена.
 
  1. Ремонт середньої складності. На відміну від попереднього варіанту, в цей клас входять процедури, орієнтовані на відновлення працездатності менш вагомих апаратних систем смартфона. Наприклад, в рамках середнього ремонту фахівець може полагодити Соні е 5 після проникнення вологи, запаяти деякі обірвані шлейфи, перевстановити розбитий екран.
 
  1. Легкий ремонт. Найчастіше до даної категорії зараховують всі процеси, що не зачіпають внутрішнє наповнення смартфона, а зосереджені виключно на зовнішніх елементах: корпусі, клавішах, роз'ємах і ін.також легким вважається програмне відновлення апарату, так як в цьому випадку майстер також не взаємодіє з апаратною начинкою пристрою.
  ремонт Sony Xperia 10 IV киев украина, замена стекла, экрана   У Київському Сервісному центрі "Ай-яй-Яй" ми пропонуємо повний спектр всіляких відновлювальних процедур і маніпуляцій. У нас можна замовити ремонт sony xperia 10 IV з поломкою будь - якого типу і рівня складності, а наявність при салоні фірмового технічного обладнання та власного складу запчастин дозволяє максимально скоротити терміни майбутнього ремонту-замість звичних декількох днів власнику доведеться почекати всього кілька годин до повного "Воскресіння" потерпілого апарату.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту