Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia Pro XQ-BE42 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia Pro: надійний ремонт на довгі роки

  Заміна скла Sony Xperia Pro може знадобитися в самий невідповідний момент. Різка зміна температури, випадковий удар і неуважність власника - можуть привести до поломки фронтальної панелі пристрою. Наш сервісний центр «Ай-яй-Яй» має в розпорядженні дороге оснащення та інструменти, які гарантують надійну заміну скла Sony Xperia Pro. Компетентні інженери акуратно змінюють деталь, зберігши при цьому оригінальну матрицю.   Якщо на екрані з'явилися характерні тріщини і відколи, щоб поміняти скло Sony Xperia Pro, рекомендуємо звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Хрещатику. Дана послуга коштує в 2-4 рази дешевше, ніж повна заміна дисплейного модуля.  

Чи обов'язкова заміна екрану Sony Xperia Pro?

  Справа в тому, що якщо ви продовжите користуватися пошкодженим гаджетом, то повторне падіння він може не пережити. До того ж через тріщини на передній панелі може потрапити вода або бруд. Інженери нашої майстерні виконують заміну екрану Sony Xperia Pro за лічені години, завдяки постійній наявності необхідних комплектуючих. Також ви отримаєте гарантію на всі виконані роботи.   Причини заміни дисплея Sony Xperia Pro:  
 • сенсор не реагує на торкання,
 • наявність битих пікселів на екрані,
 • погана підсвічування,
 • виникли плями і смуги.
 

Як отримати Ремонт Sony Xperia Pro?

  Для оформлення заявки на ремонт Sony Xperia Pro необхідно заповнити форму на сайті, або зателефонувати нашим консультантам, або підійти особисто в пункт прийому техніки. Наші відділення знаходяться біля метро майже у всіх районах Києва, завдяки чому нас легко знайти. Ми ремонтуємо Sony Xperia Pro по всій Україні через Нову Пошту.   ремонт sony xperia pro   Переваги звернення в нашу компанію:  
 • комплексна безкоштовна діагностика,
 • гарантія на всі послуги,
 • полагодити Sony Xperia Pro, можна використавши ваші деталі, або наші,
 • видаємо телефон на підміну,
 • Працюємо з 2012 року,
 • кур'єрська доставка по Києву.
  У разі виникнення питань по ремонту техніки, сміливо звертайтеся в онлайн-чат на сайті. Ми працюємо щодня і завжди на зв'язку, так що приходьте, і ми допоможемо усунути поломку.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту