Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia XA1 Ultra G3226 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1249 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia XA1 Ultra. Скільки триватиме процедура?

  Заміна скла Sony Xperia XA1 Ultra проводиться тільки в спеціалізованих сервісах. Не намагайтеся самостійно розбирати або ремонтувати телефон. Без спеціального обладнання і навичок у вас навряд чи вийде це зробити. На жаль, екрани сучасних смартфонів є їх найбільш чутливою частиною, тому послуги по заміні стекол і екранів так популярні. Відразу виникає питання: чим відрізняється заміна скла від заміни екрану і коли робити такий ремонт? Уявіть ситуацію, коли телефон падає на підлогу, ви піднімаєте його і бачите тріщини на екрані. Якщо дефект тільки візуальний (екран повністю робочий), можна замінити тільки верхнє скло. Як правило, такий ремонт набагато дешевше (в 2, а то і в 4 рази). Якщо ви помітили, що зображення спотворене або відсутнє, на екрані з'являються кольорові смуги або плями, відсутня реакція на дотики – в цьому випадку необхідно замінити дисплейний модуль, так як можливе пошкодження матриці.  

Заміна екрану Sony Xperia XA1 Ultra в сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  Якщо ви випадково розбили свій смартфон і пошкодили не тільки скло, але і весь екран, вам не потрібно купувати новий смартфон. Цю проблему можна вирішити, звернувшись в сервісний центр «Ай-яй-яй». У нас великий досвід в ремонті смартфонів, і ми з легкістю виконаємо такий ремонт, як заміна екрану Sony Xperia XA1 Ultra. Зазвичай заміна дисплея проводиться відразу в день звернення, так як процедура не займає багато часу.   Ремонт Sony Xperia XA1 Ultra: замена стекла экрана киев украина фото  

Де замовити ремонт Sony Xperia XA1 Ultra в Києві?

  Крім заміни стекол і екранів, сервісний центр "Ай-яй-яй" виконує і інші види ремонту:  
  • перепрошивка пристрою;
  • очищення смартфона від вологи всередині пристрою;
  • заміна задньої панелі;
  • заміна задньої камери;
  • заміна скла основної камери;
  • заміна акумулятора та багато іншого.
  На сайті Сервісного центру ви можете ознайомитися з повним переліком пропонованих послуг, а також з усіма цінами. Ви також можете отримати консультацію в онлайн-чаті. Переконайтеся самі в нашому професіоналізмі, прочитавши чесні відгуки про наш сервісний центр. Ми працюємо з 2012 року і виконуємо ремонт будь-якої складності. Наші офіси розташовані по всьому Києву, але ми також ремонтуємо телефони по всій Україні за допомогою Нової Пошти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту