Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia XZ1 G8342/F8342 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia XZ1 за результатами діагностики

  Заміна скла Sony Xperia XZ1 є трудомісткою роботою, орієнтованою на те, щоб повернути смартфону не тільки працездатність, але і зовнішню естетику. Випадкове падіння девайса на асфальт або іншу тверду поверхню, здавлювання смартфона в кишені, контакт сенсора з ключами, так само як і залиття смартфона різними рідинами, можуть стати причинами звернення за допомогою до досвідчених майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй».   Наші інженери проводять ремонт Sony Xperia XZ1 тільки після того, як девайс проходить всебічну діагностику. Безкоштовна для наших клієнтів послуга дозволяє встановити джерело поломки і максимально коректно здійснити ремонтні роботи. До того ж, такий підхід дає можливість надати клієнту інформацію про технічний стан гаджета, виявлені несправності, а також озвучити способи їх усунення і вартість відновлювальних робіт. Абсолютна прозорість надаваних нами послуг є для нас пріоритетом.  

Як проводиться заміна екрану Соні Xperia XZ1

  На сенсорі вашого смартфона з'явилася тріщина, гаджет не відтворює зображення або тачскрін погано реагує на дотик? Негайно відправляєтеся в СЦ «Ай-яй-яй». Нашими інженерами після безкоштовної діагностики буде проведена заміна скла Sony Xperia XZ1 або установка нового дисплея.   Вам не доведеться довго чекати, так як в будь-якому з наших філій в достатній кількості є фірмові скла, екрани або їх високоякісні копії. Перед тим як повернути клієнту смартфон, майстер упевниться в функціональності всіх систем. Крім виправленого телефону Ви отримуєте гарантію. Якщо протягом дії гарантійного терміну девайс вийшов з ладу з тієї ж причини, що при зверненні, ремонт проводиться безоплатно, проте такі прецеденти досі не траплялися.   Ремонт Sony Xperia XZ1: замена стекла экрана киев украина фото  

Чи можна оплатити ремонт Sony Xperia XZ1 безготівковим розрахунком

  Оплата виконуваних нами ремонтних робіт, будь то заміна екрану Соні Xperia XZ1, чистка після води або ремонт Динаміка, можуть здійснюватися Клієнтом будь-яким зручним для нього способом:  
  • Готівка;
  • Безготівковий розрахунок;
  • Банківський переказ на реквізити нашої компанії.
  Задати питання щодо надаваних нами послуг та інших організаційних моментів, ви можете нашому онлайн-менеджеру або зв'язавшись з операторами нашого колл-центру за контактними даними, вказаними на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту