Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Spark 7t з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Spark 7t - недорога послуга по відновленню смартфона

  Заміна скла Tecno Spark 7t може знадобитися, якщо смартфон був пошкоджений в результаті падіння або сильного удару. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою - не хвилюйтеся. Наш сервісний центр спеціалізується на заміні скла. Ми допоможемо вам відновити пристрій, зробивши необхідний ремонт Tecno Spark 7t.   Який ремонт ми робимо?  
  • заміна скла Tecno Spark 7t;
  • усунення несправностей підсвічування;
  • рішення проблеми постійних перезавантажень;
  • Заміна батареї;
  • заміна екрану Tecno Spark 7t;
  • профілактика після залиття водою.
  Звичайно, багато користувачів намагаються використовувати телефон у чохлі, який може захистити телефон від пошкоджень. Однак ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій і буває, що поверхня смартфона пошкоджується (скло або задня кришка) і вимагає заміни.   У сервісному центрі "Ай-Яй-Яй", філії якого розташовані в різних районах Києва, зроблять заміну сенсорного скла або заміну екрану після ретельної діагностики.  

Заміна екрану Tecno Spark 7t з використанням якісних запчастин

  Перше місце в списку найбільш частих несправностей займає битий екран. Це впливає на якість передачі зображення або ж і зовсім телефоном користуватися практично неможливо. Вода і пил потрапляють в смартфон через тріщини, що призводить до швидкого зносу інших компонентів.   Відремонтувати якісний смартфон можна в сервісному центрі «Ай-ай-ай». Майстри використовують оригінальні комплектуючі або хороші копії. Завдяки тому, що всі запчастини в наявності, ви відремонтуєте свій смартфон в найкоротші терміни. Всі роботи по відновленню функціональності пристрою, будь то заміна екрану Tecno Spark 7t або акумулятора, будуть виконані на високому рівні.   Ремонт Tecno Spark 7t замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Tecno Spark 7t по всій Україні через пошту

  Якщо вам необхідно замінити дисплей або виконати будь - який інший ремонт Tecno Spark 7t в Києві-майстри Сервісного центру «Ай-ай-ай» розберуться з будь поломкою. Ви також можете відправити техніку на ремонт кур'єром і також отримати назад після ремонту. Жителі інших міст України можуть скористатися послугами Нової пошти, щоб замовити у нас ремонт смартфона.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту