Поламався роз'єм зарядки на телефоні. Причини

Заміна роз'єму заряджання телефону – одна з найчастіших причин звернення до нашого сервісного центру. Поширеними причинами несправності є:
  1. Роз'єм забруднився. Після якогось часу носіння смартфона в кишені в отвір для зарядки могли потрапити шматочки тканини, пух, бруд. Сторонні предмети порушують контакт під час підключення кабелю. Це призводить до того, що мобільний пристрій перестає заряджатися і з часом може знадобитися заміна мікро USB роз'єму в телефоні.
  2. Роз'єм окислився. Якщо смартфон був залитий водою, то через контакт із рідиною могли окислитися внутрішні комплектуючі. Через те, що апарат перестає заряджатися і, як наслідок, вмикатися, може знадобитися ремонт зарядного конектора на телефоні LG.
  3. Роз'єм поламався. В результаті недбалого звернення можуть стати непридатними контролер живлення, роз'єм зарядки, а також шлейф, який з'єднує гніздо з платою і т.д. Ці проблеми говорять про те, що настав час віддати в ремонт телефон.
  4. Роз'єм розхитався. Іноді шнур можна смикнути таким чином, що це призведе до пошкодження гнізда. Або буває, що ця несправність може заподіяти використання зарядного пристрою неналежної якості.
  5. Програмні збої. Через це не надходять необхідні команди контролеру харчування.

Що робити, якщо поламався роз'єм зарядки на смартфоні?

  1. Прочистити голочкою. Якщо туди потрапили сторонні предмети або багнюка, можна спробувати очистити роз'єм від сміття. Для цього бажано вимкнути телефон та дістати акумулятор. При цьому слід виколупувати бруд дуже обережно.
  2. Перевірити справність шнура та блоку заряджання. Для цього рекомендується взяти ці пристрої у друзів, і, якщо причина їх несправності, тоді слід придбати новий блок зарядки і шнур. Проте всі аксесуари мають бути оригінальними. Інакше, в деяких випадках смартфон може «не брати» заряд.
  3. Звернутися до сервісного центру. Заміна роз'єму зарядки на Samsung має ряд нюансів і свою специфіку в залежності від моделі. Інженери спеціалізованої майстерні зможуть провести діагностику, виявити причину несправності. У деяких випадках буде запропоновано ремонт Type C конектора на телефоні. У СЦ «Ай-Яй-Яй» Ви зможете замінити поламане гніздо у своєму пристрої на нове або Вам буде запропоновано його відремонтувати. Чекаємо на Вас у наших відділеннях!

Детальніше

Приховати