Погано чути співрозмовника під час телефонної розмови. Причини

У користувачів мобільних пристроїв іноді виникає ситуація, коли погано чути співрозмовника під час розмови. Найчастіше причинами несправності є:
  • забруднення слухового динаміка – пил, металеві частинки, сторонні предмети можуть потрапити усередину мембрани.
  • окислення слухового динаміка – на цю комплектуючу могла потрапити вода, причому телефон може в цілому залишитися сухим. Окисні процеси – незворотні.
  • поломка слухового динаміка - ця деталь телефону є однією з найуразливіших, і при падінні вона може сильно пошкодитися.
Що можна зробити сьогодні?
  • Усунення забруднення. Для цього потрібно ретельно прочистити мембрану.
  • Просушування. Ви можете це зробити самостійно. Для цього потрібно зняти акумулятор та легким обдуванням фена просушити пристрій. Або Ви можете звернутися до сервісного центру.
  • Заміна динаміка розмовного на телефоні. При падіннях та ударах для гаджета характерне пошкодження внутрішніх деталей, що може позначитися на якості розмови. У цьому випадку користувач погано чутиме свого співрозмовника під час розмови. Щоб усунути цю несправність, рекомендується звернутися до сервісного центру, де зможуть замінити поламаний елемент на новий на професійному рівні.

Заміна слухового динаміка на телефоні

Поломка динаміка – досить серйозна несправність. Як правило, вона викликана механічною дією на смартфон (падіння, удари, розбивання, потрапляння води). І самостійно впоратися з цією проблемою неможливо. Так що робити, якщо погано чути по телефону і проблема в апараті? Відповідь одна – звертатися до сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Фахівці проведуть діагностику неполадок та виявлять причину несправності, а також запропонують ремонт слухового динаміка на смартфоні. Своєчасне звернення до майстерні продовжить термін служби Вашого гаджета.

Детальніше

Приховати