Злетіла прошивка телефоном. Причини

Ознакою проблеми з прошивкою може бути повна або часткова непрацездатність смартфона, яка проявляється по-різному. Але, найчастіше, пристрій просто не вмикається. Іноді може здаватися, що потрібно замінити акумулятор. Однак, буває, що перепрошивка смартфона може стати рішенням у випадках, коли пристрій:
  • повільно працює чи зависає;
  • не бачить мережу;
  • не вмикається.
Часто відбуваються ситуації, за яких прошивка телефону на Android злетіла через скачування вірусів. Про їх наявність можуть говорити такі «симптоми»: пристрій сам завантажує програми, пропадають гроші з рахунків, гаджет сильно гріється чи гальмує. Крім того, прошити телефон необхідно, коли виявляється програмний збій. Він виникає через переривання процесу оновлення, а також через інсталяцію ПЗ від іншої моделі.

Перепрошивка телефону. Куди звернутись?

З питань, що стосуються оновлень програмного забезпечення мобільних пристроїв, рекомендується звертатися до перевіреного сервісного центру, де досвідчені майстри нададуть послугу з видачею гарантійного талона. Не треба довіряти життя свого електронного друга новачкам. Така економія – вельми сумнівна. Якщо у Вас злетіла прошивка на телефоні через неправильне оновлення ПЗ – звертайтесь до сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Ми зможемо прошити телефон після падіння та за наявності вірусів. Усуваємо всі несправності та повертаємо власникам повністю оновлені апарати, готові до роботи. Ми проводимо процедуру акуратно, тому після цього Вам не доведеться стикатися зі збоями в роботі гаджета, а розцінки на послуги у нас дуже невисокі. Якщо Ви хочете з'ясувати, скільки коштуватиме прошивка в майстерні «Ай-Яй-Яй», вивчіть наш прейскурант, або ж зателефонуйте менеджерам. Ремонт смартфона в наших відділеннях дозволить пристрою позбавитися від накопичених помилок, непотрібних даних, а також зайвих файлів.

Детальніше

Приховати