Треснуло скло на телефоні

Дуже часто трапляється, що при неакуратному використанні техніки попереду на панелі утворюються тріщини та відколи, оскільки скло є досить крихким матеріалом. Виробники використовують різні технології, щоб надати даній сировині міцності та ударостійкості. Але при сильних ушкодженнях жодне скло не залишиться цілим. Навіть якщо смартфон був у чохлі, при деяких механічних впливах страждає весь гаджет. Найчастішими причинами, чому тріснуло скло на телефоні, є:
  • падіння з висоти;
  • притискання у кишені;
  • інші фізичні дії.

Що робити, якщо розбилося скло на телефоні?

Є два ефективні рішення:
  1. Замінити скло самотужки. Щоб зробити ремонт телефону будинку, для цього потрібно придбати оригінальні деталі та спеціальні інструменти. Перш за все, потрібно буде вимкнути апарат і дістати з нього акумуляторну батарею, а також сімки, потім потрібно підібрати викрутки, що підходять до Вашого смартфону. Рекомендується використовувати поетапні інструкції (є в інтернеті), які стосуються Вашої моделі, адже різні телефони відрізняються різними конструкційними особливостями.
  2. Звернутися до сервісного центру. Майстри СЦ «Ай-Яй-Яй» знають, що робити, якщо тріснуло скло на телефоні, вони мають усі деталі до будь-якої моделі та необхідні інструменти. Крім того, на таку послугу, як заміна скла, надається гарантія. У багатьох сучасних моделях виходить замінити сенсорне скло окремо від матриці, що коштує клієнту в кілька разів дешевше. Однак бувають і прикрі винятки, наприклад, у деяких гаджетах відомих брендів Touch Screen склеєний безпосередньо з матрицею і може змінюватись лише у зборі. Якщо у Вас розбилося скло на смартфоні – це не кінець світу. Ми допоможемо зберегти Ваш сімейний бюджет. Адже ремонт смартфона у нас Вам обійдеться дешевше, ніж придбання нового гаджета!

Детальніше

Приховати