Телефон почав грітися і швидко розряджатися. Причини

Часто, коли мобільний пристрій починає грітися і швидко втрачати заряд енергії, необхідна заміна батареї на телефоні. Але це не єдиний вихід, оскільки можливими причинами поломки є:
  • Проблема у контролері живлення. Ця деталь телефону стежить за тим, щоб на мобільний пристрій не подавався струм силою, більшою за допустиму. При поломці контролера живлення гаджет підживлюється енергією неправильно, що може спровокувати перегрівання апарата та навіть його загоряння. У цьому випадку заміна контролера живлення телефону є необхідною послугою.
  • Проблема в акумуляторі, що зносився. Стара батарея часто призводить до того, що смартфон швидко розряджається, а телефон сильно гріється.
  • Проблема живлення мобільного пристрою. Якщо при підключенні до джерела живлення зарядні пристрої невідомого походження, це може вплинути на працездатність акумулятора. Неякісні дешеві кабелі можуть спричинити перегрівання корпусу.
  • Механічні пошкодження та контакт з водою. Через подібні дії відбуваються короткі замикання, окислювальні процеси всередині, що призводить до несправності пристрою, а також до того, що телефон швидко розряджається.

Що робити, якщо телефон гріється та швидко розряджається?

Прості поради, що можна зробити вже сьогодні:
  1. Не перетримуйте пристрій під час його заряджання. Це зменшить ймовірність перегріву пристрою та допоможе продовжити термін служби акумуляторної батареї.
  2. Змінити акумулятор на нову запчастину. Краще, якщо заміна батареї буде зроблена на оригінальну – від виробника.
  3. Замінити контролер живлення. Однак ця процедура буде складнішою, ніж заміна акумулятора у смартфоні. Тому її найкраще довірити інженерам сервісного центру. Такий вид відновлювальних робіт вимагає від майстра ювелірної точності. Саме з цієї причини варто звернутися до спеціалізованого СЦ «Ай-Яй-Яй», щоб отримати не тільки знов стабільний пристрій, але й тривалу гарантію на виконану роботу.

Детальніше

Приховати