Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Redmi Note 9t M2007J22G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Redmi Note 9t оперативно та якісно в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Redmi Note 9t – це процедура, за допомогою якої можна оновити зовнішній вигляд свого смартфона, усунувши тріщини на екрані, відколи, подряпини, павутинку та інші візуальні дефекти. Провести таку процедуру в домашніх умовах без спеціальних інструментів і навичок неможливо. Ви ризикуєте пошкодити матрицю, і тоді Вам знадобиться повна заміна екрану, що в кілька разів дорожче окремої заміни скла. До ремонту Вашого телефону залучаються досвідчені майстри та найкраще обладнання, що дозволяє не тільки якісно, але й швидко відновити розбите скло. Наприклад, заміна скла Redmi Note 9t займе всього кілька годин у сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Термінова заміна екрану Redmi Note 9t в найкоротші терміни.

Ви можете зрозуміти, що Вам потрібна заміна екрану Redmi Note 9t за такими «симптомами»:
 • під склом Ви помітили биті пікселі;
 • на екрані видно чорні і сині точки, що вказують на проблеми з матрицею;
 • смуги на екрані, що заважають нормальному перегляду зображень;
 • відсутність реакції на дотик, що свідчить про несправність сенсора.
Звичайно, точну причину поломки може визначити тільки майстер. Для цього він проводить ретельну попередню діагностику, потім інформує замовника про характер несправності, вартість ремонту та терміни виконання і лише потім приступає до ремонту. ремонт Redmi Note 9t замена стекла и экрана

Професійний ремонт Redmi Note 9t в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Ремонтувати Redmi Note 9t слід тільки в професійній майстерні. Однією з них є сервісний центр «Ай-яй-яй». Звернувшись до нас, Ви отримаєте:
 • якісний і швидкий ремонт Redmi Note 9t в одній з найбільших мереж;
 • безкоштовна попередня діагностика приладу;
 • знижки на послуги постійним клієнтам;
 • відповіді на Всі питання по ремонту смартфонів (в онлайн-чаті, по електронній пошті або по телефону);
 • високоякісні комплектуючі;
 • гарантія на виконані роботи та на встановлені деталі.
 • Ми працюємо з 2012 року і щодня виконуємо різноманітні ремонти за видами та складністю. За ці роки ми виконали свої послуги для понад 30 000 користувачів. Щоб переконатися в нашому професіоналізмі, Ви можете прочитати відгуки, яких на нашому сайті понад 1000.
Якщо Вам потрібен ремонт Redmi Note 9t, але Ви не в Києві, ми можемо запропонувати Вам скористатися нашими послугами за допомогою Нової пошти. Для замовлення, заповніть відповідну форму на сайті, та дочекайтесь дзвінка менеджера для уточнення всій деталей.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту