Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 10 за доступними цінами в Києві.

Заміна скла Xiaomi Redmi 10 проводиться в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Ми одні з небагатьох, хто пропонує цю послугу. Звернувшись до нас для ремонту Вашого смартфона, Ви ознайомитесь з нашим рядом переваг:
 • швидкий ремонт – заміна розбитого скла в «Ай-яй-яй» займає всього кілька годин;
 • якісне обслуговування - в нашому сервісі використовуються тільки якісні запчастини, які, до речі, завжди є в наявності;
 • вартість заміни скла в кілька разів нижче вартості заміни екрану смартфона;
 • збереження матриці дозволяє залишити без змін якість зображення і передачу кольору екрану;
 • на виконані послуги, а також на деталі, встановлені майстром, надається гарантія.
Для отримання додаткової інформації про процес ремонту, ціни та терміни, Ви можете зв’язатися з менеджером за вказаними телефонами, в онлайн-чаті на сайті або в месенджерах.

Заміна екрану Xiaomi Redmi 10. Етапи проведення ремонту.

Заміна екрану Xiaomi Redmi 10 – це кропітка та відповідальна робота, яка вимагає певних навичок та обладнання. Цей процес відбувається в кілька етапів:
 • Для початку майстер повинен зняти нижні кріплення;
 • Потім пристрій нагрівається на сепараторі, щоб розм’якшити водонепроникний клей.
 • Далі знімається екран з використанням спеціальних інструментів.
 • Майстер знімає захисну пластину і відокремлює шлейф.
 • Потім наноситься новий шар клею.
 • Після майстер підключає шлейф і встановлює новий дисплей.
Таким чином Ви отримуєте новий робочий екран для Вашого смартфона без подряпин та інших дефектів. Зрозуміло, що не варто виконувати такий ремонт самостійно, Ви можете пошкодити інші деталі пристрою. Ремонт Xiaomi Redmi 10: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Redmi 10 з доставкою по Україні

Незалежно від того, в якому місті України Ви знаходитесь, ми можемо допомогти, якщо Вам потрібен ремонт Xiaomi Redmi 10. За допомогою Нової Пошти Ви можете відправити свій смартфон в сервісний центр «Ай-яй-яй» для швидкого та якісного ремонту. Для цього заповніть відповідну форму на сайті. Після, з Вами зв'яжеться менеджер і уточнить всі деталі, та повідомить реквізити для відправки. Коли смартфон потрапляє в руки майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй», спочатку вони проводять діагностику та повідомляють замовнику про несправності, ціни на ремонт та терміни виконання. Після закінчення ремонту, власник смартфона інформується про це, та гаджет їде назад до користувача. 
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту