Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 10S Pro M2001J1G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1849 грн
2199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 10S Pro. Особливості процедури.

Заміна скла Xiaomi Mi 10S Pro вимагає особливих навичок і спеціального обладнання, тому робити її слід виключно в сервісному центрі. На жаль, не всі майстри пропонують таку послугу. Сервісний центр «Ай-яй-яй» робить все для комфорту клієнта, і ось деякі особливості роботи з нами:
 •          Пропонуємо послугу «майстер додому». Якщо Ви не можете принести телефон в один з наших філіалів, майстер може виїхати до Вас і виконати ремонт у будь-якому зручному для Вас місці.
 •          Ви можете замовити в нас ремонт зі своїми запчастинами.
 •          Для Вашої зручності Ви можете скористатися послугою виклику кур'єра. Кур’єр забере Ваш смартфон і доставить Вам його назад після ремонту.
 • ·         Ви можете зайти в чат на сайті для онлайн-консультації, і фахівець відповість на всі Ваші запитання. Ви також можете зробити це по телефону або в будь-яких зручних для Вас месенджерах .
 •          Ми проводимо безкоштовну діагностику перед ремонтом.

Повна заміна екрану Xiaomi Mi 10S Pro. Тривалість процедури та її вартість.

Сучасний смартфон дуже крихка річ, і трапляється таке, що він падає на тверду поверхню, і на жаль, перше що страждає - це його екран. Якщо Ви помітили, що на екрані крім тріщин з’являються плями і смуги, це означає, що Вам необхідна заміна екрану Xiaomi Mi 10S Pro. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» цей ремонт виконується щодня. Звернувшись саме до нас, Ви отримаєте не тільки якісно виконані послуги, але й гарантію на виконані роботи та встановлені комплектуючі. Ремонт Xiaomi Mi 10s Pro: Киев, Украина

Який може бути потрібен ремонт Xiaomi Mi 10S Pro, якщо телефон не вмикається або не заряджається?

Спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» можуть виконати будь-який ремонт Xiaomi Mi 10S Pro. Наш сервіс спеціалізується не тільки на заміні скла та екрану. Якщо телефон не вмикається або не заряджається, покажіть його нашим майстрам. Вони проведуть безкоштовну діагностику Вашому пристрою, та визначать який саме ремонт Xiaomi Mi 10S Pro буде потрібен. Чому варто звернутися саме до нас:
 •          даємо телефон на заміну під час ремонту Вашого;
 •          маємо власний склад з усіма запчастинами та аксесуарами для швидкого ремонту;
 •          ми є однією з найбільших мереж сервісних центрів у Києві;
 •          графік роботи: щоденно;
 •          ми працюємо з 2012 року і маємо величезний досвід ремонту мобільних телефонів;
 •          виконуємо ремонт будь-якої складності;
 •          ремонт по всій Україні Новою Поштою;
 •          у нас багато філіалів по всьому Києву, розташованих поблизу станцій метро;
         ми ремонтуємо навіть ті смартфони, які лише нещодавно з’явилися на ринку.
Оценить

Детальніше

Приховати