Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Black Shark 4 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Black shark 4 pro в Україні.

Заміна скла Xiaomi Black shark 4 pro в майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй» займе всього кілька годин. Слід зазначити, що ця послуга не передумовлена виробником, але в нашому сервісному центрі  є все необхідне обладнання та кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи щоб Ви мали змогу замінити лише верхній шар дисплею. Якщо Ви випадково розбили скло, але сам екран продовжує працювати нормально, то ця послуга може допомогти Вам у вирішенні проблеми. Для наших клієнтів вигідніше замінити скло, а не повністю дисплейний модуль. Ще одна важлива перевага є в тому, що заміняючи лише скло Ви зберігаєте оригінальну матрицю, а отже, і якість зображення залишиться незмінною. Варто зазначити, що вартість заміни скла зазвичай в 2-3 рази дешевше повної заміни екрану, що значно економить Ваші кошти.

Заміна екрану Xiaomi Black shark 4 pro з гарантією на послуги.

Заміна екрану Xiaomi Black shark 4 pro проводиться у разі виходу з ладу роботи дисплея. Це можна визначити, побачивши на екрані:
 • плями і смуги чорного кольору;
 • немає зображення (чорний екран);
 • спотворене зображення;
 • нездатність сенсора реагувати на дотик.
Наявність власного складу запчастин дозволяє мінімізувати час ремонту, оскільки процедура заміни екрану займає всього кілька годин. По завершенню ремонтних робіт Ви отримаєте гарантію на виконані роботи, а також на встановлені деталі на смартфон. На сайті Ви знайдете інформацію про актуальні ціни та умови ремонту. За додатковою інформацією Ви можете зв'язатися з менеджером по телефону, через месенджери або в онлайн-чаті. Ремонт Xiaomi Black Shark 4 Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Black shark 4 pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

З 2012 року майстри сервісного центру «Ай-яй-яй»  працюють на благо своїх клієнтів. За ці роки ми завоювали довіру понад 30 000 користувачів. Чому, щоб замовити ремонт Xiaomi Black shark 4 Pro, варто звертатись саме до нас?
 •  Ми одна з найбільших мереж з ремонту смартфонів;
 • Філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» дуже зручно розташовані, практично у всіх районах Києва поблизу станцій метро (докладніше про розташування офісів дивіться в відповідному розділі на нашому сайті);
 • Ми пропонуємо телефон на заміну, поки Ваш ремонтується, щоб Ви були на зв’язку;
 • Запчастини для ремонту завжди в наявності, що значно прискорює ремонт;
 • Якщо Ви з іншого міста, для замовлення в нас ремонту, можете скористатись послугами «Нової пошти»;
 • У нас є сайт із завжди актуальними цінами;
 • Ми працюємо щодня і завжди на зв'язку.
Оценить

Детальніше

Приховати