Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Black Shark Helo AWM-A0 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1349 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Black Shark Helo окремо від екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Black Shark Helo окремо від екрану означає збереження оригінальної матриці смартфона. Це означає, що передача кольору та якість зображення залишаються незмінними. Необхідність заміни скла на Xiaomi Black Shark Helo часто виникає при появі тріщин та сколів на верхньому шарі екрану. Зазвичай, найпоширенішою причиною є необережне поводження з пристроєм – його удар або падіння на тверду поверхню. Основною частиною смартфона Xiaomi Black Shark Helo є його екран. На жаль, телефон не захищений від вологи та подряпин. Якщо після падіння пристрою, Ви виявили дефекти на екрані у вигляді тріщин, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй». Ми одні з небагатьох, хто міняє скло окремо від екрану. Ця послуга дозволить заощадити гроші, адже відновлення розбитого скла в 3-4 рази дешевше заміни екранного модуля.

Заміна екрану Xiaomi Black Shark Helo. Скільки потрібно часу на цю процедуру?

Перш ніж звертатися в сервісний центр, Ви можете ознайомитися на сайті з цінами та умовами ремонту Xiaomi Black Shark Helo. Ось приклади того, коли необхідна заміна екрану Xiaomi Black Shark Helo:
  • не працює підсвічування дисплея;
  • відсутність реакції сенсору на дотик;
  • на екрані з'явилися плями і смуги різного кольору;
  • при натисканні в місцях тріщин утворюються поглиблення.
Ремонт Xiaomi Black Shark Helo: Киев, Украина

Як замовити ремонт Xiaomi Black Shark Helo в Києві?

Звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй», щоб замовити ремонт Xiaomi Black Shark Helo, Ви також отримаєте:
  • Гарантію на виконаний ремонт, а також на деталі, встановлені майстрами.
  • Телефон на заміну Вашому під час ремонту, щоб залишатися на зв’язку.
  • Ввічливе відношення.
  • Консультації до, після та під час ремонту пристрою.
  • Щодня з 10:30 до 11:30 діє акція «Happy Hour», яка дає можливість отримати знижку 10%.
  • Також ми пропонуємо знижки нашим постійним клієнтам.
Такий підхід завоював довіру понад 30 000 користувачів. На підтвердження цього, на сайті можна знайти понад 1000 щирих позитивних і негативних відгуків. Наші відділення розташовані по всьому Києву, а для користувачів з інших міст України, робимо ремонт Xiaomi Black Shark Helo, користуючись послугами Нової пошти. Для запису у найближче для Вас відділення, або щоб замовити ремонт з іншого міста, напишіть нашому оператору в чат. Вам дадуть відповідь на всі цікавлячі Вас питання.
Оценить

Детальніше

Приховати