Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 11 Ultra з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi11 Ultra. Висока якість та гарантія

  Заміна скла Xiaomi Mi11 Ultra дуже необхідна власникам цього смартфона, які вже пошкодили свою новинку. Однак знайти сервісний центр моделі Xiaomi Mi11 Ultra в моменти відразу після її виходу не так просто, а ціна послуги для цього гаджета може бути захмарною.   Хоча знайти ремонтну майстерню, яка обслуговує останнє покоління Xiaomi і не стягує непомірну плату, може бути складно, існують надійні і економічні варіанти в разі пошкодження нової моделі пристрою. Наприклад, професійні ремонтні мережі дбають про те, щоб обслуговувати будь-який новий смартфон відразу після його запуску, з відповідними цінами і командою кваліфікованих і досвідчених техніків.   Як механічні пошкодження з подальшою несправністю або повним руйнуванням, наприклад, сенсорних екранів або цілих дисплеїв, так і потрапляння пилу або води всередину пристрою, вимагають оперативного ремонту фахівцями. А заміна скла Xiaomi Mi11 Ultra, виконана терміново і якісно при цьому, допоможе також запобігти ряд більш серйозних проблем.  

Заміна екрану Xiaomi Mi11 Ultra - особливості процедури

  У компанії "Ай-яй-Яй" ми можемо запропонувати гарантію завдяки нашій професійній, сумлінній роботі і налагодженим механізмам ремонту. Для цього ми продумали кожну процедуру і пов'язані з нею нюанси. Саме тому ми встановлюємо тільки найнадійніші комплектуючі, які проходять з гарантованою для вас якістю, навіть при ретельній заміні екрану Xiaomi Redmi 11T.   ремонт xiaomi mi 11 pro   Якою б не була процедура, нас відрізняє вдумливий підхід:  
  • Завжди проводиться комплексна діагностика, яка надається вам безкоштовно;
  • В СЦ "Ай Яй яй" у нас завжди в наявності широкий асортимент комплектуючих для всіх видів послуг;
  • Заміна екрану на Xiaomi Redmi 11T може бути розпочата відразу після запису в нашу майстерню;
  • Ми сумлінно виконуємо обумовлену процедуру і обов'язкове повернення замінених комплектуючих.
  • Завжди один з найшвидших сервісів в Києві із заздалегідь обумовленими термінами роботи.
  Замовити швидкий і надійний ремонт Xiaomi Mi11 Ultra за комфортними цінами ви можете в майстернях "Ай-яй-Яй" в різних районах Києва.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту